2733
2739
عزيزم شما افسردگي بعد از زايمان گرفتي، منم همه اين حالتا رو دارم و دكتر برام دارو تجويز كرده و خدارو ...

واقعا بعید هم نیست،چون از خونوادم دورم و خیلی برام سخته

دختر قشنگم بهونه زندگی منو بابایی خوش اومدی ب زندگیمون،خدایا مواظب عشقم و دخترم باش
منظور از ۶ ماهگی ، پایان ۵ ماهگیه؟ یعنی ۱۵۱ روزگی؟ 

پایان 6ماهگی منظورش بود

🍁خدایاشکرت🍁 🌸مهربان خدایم هزاران بارسپاس بخاطر هدیه و معجزه شیرینت👶😊🙏...میسپارمش به خودت، حافظش باش🌸                                                    برای حاجت روایی تمامی مادران منتظر صلوات.    🌹 اللّهمَّ صلِّ علی محمّدٍ و آل محمد🌹
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام بر و بچ قشنگ قشنگ تاپیک😁😍 ما دیروز بردیم اهورا رو ختنه کردیم🔪🔪🔪💉💉💉 بچه ها حالم واااقع ...

مبارکش باشه اهوراجونم🌸🌸

عزیزم.پسرمنم حلقه ختنه شدخیلی هم خوب بود3روزه هم حلقه افتاد..اتفاقا دکتر ب ما گفت این ربطی ب مجرای ادرارش نداره..تنگی مجرابراهرکسی ممکنه پیش بیاد.چون من خودم کسی رومیشناسم ک سنتی ختنه کرده و تنگی مجرا داره..نمیشه صرفاهم گفت تنگی اصلت بخار ختنه هس حالا باهرروشیِ.شاید دلیل دیگه داره

من تایکهفته چرب میکردم بعد دکتر گفت نمخاد دبگه

🍁خدایاشکرت🍁 🌸مهربان خدایم هزاران بارسپاس بخاطر هدیه و معجزه شیرینت👶😊🙏...میسپارمش به خودت، حافظش باش🌸                                                    برای حاجت روایی تمامی مادران منتظر صلوات.    🌹 اللّهمَّ صلِّ علی محمّدٍ و آل محمد🌹
2731
سلام بر و بچ قشنگ قشنگ تاپیک😁😍 ما دیروز بردیم اهورا رو ختنه کردیم🔪🔪🔪💉💉💉 بچه ها حالم واااقع ...

مبارکش باشه عزیزم؛ حالا حلقه که بیفته میبینی چقد قشنگ شده🤣🤣 

عزیزم من تمام فامیل و اطرافیانم به روش حلقه بچه هاشونو ختنه کردن و حتی یک موردم مشکلی پیش نیومده؛ بهت قول میدم واسه گل پسرت هیچ اتفاقی نمیفته؛ خداروشکر این مرحله ی سختو رد کرد😍

من هربار تعویض پوشک تترا میزدم؛ سر یک هفته هم حلقه  راحت افتاد؛ دو هفته هم بعد از اون پماد آد میزدم

بگذارید خدا تصمیم بگیرد...
2738
واقعا بعید هم نیست،چون از خونوادم دورم و خیلی برام سخته

عزیزم دوری از خانواده واقعا سخته انشالله عید میری پیششون و کلی حالت خوب میشه؛ دوست منم مثل شما بود؛ دو هفته رفت مسافرت و وقتی برگشت خیلی خیلی بهتر شده بود

عزیزم دوری از خانواده واقعا سخته انشالله عید میری پیششون و کلی حالت خوب میشه؛ دوست منم مثل شما بود؛ ...

اره خیلیییی سخته،ممنون عزیزم...ولی میدونی وقتی میری اونجا برمیگردی دوباره تا ی مدت حالت بده

دختر قشنگم بهونه زندگی منو بابایی خوش اومدی ب زندگیمون،خدایا مواظب عشقم و دخترم باش
دوستان شماها کمبود خواب ندارید؟😪 منکه خوابالو بودم خیلی سخت شده برام😓😓

منکه بشدت دارم. کلا سرم سنگینه ازبیخوابی

پسرم شبا 1ب بعدمیخابه

اره خیلیییی سخته،ممنون عزیزم...ولی میدونی وقتی میری اونجا برمیگردی دوباره تا ی مدت حالت بده

عزیزم اونموقع هوا بهترشده و نی نی کوچولو هم بزرگتر شده میتونی راحت باهاش بری بیرون هواخوری😍 بدیِ دنیا اومدن بچه تو پاییز اینه که همش باید حواست به سرما گرما باشه و ترجیحا مجبوری خونه بمونی؛ همین باعث میشه آدم دلش بگیره؛ ولی خوبیِ زندگی به اینه که همه چیز گذراست... این روزارو حسابی لمس کن چون کوچولوت دیگه انقدی نمیشه😍 باهاش زیاد حرف بزن و کلا سعی کن شاد باشی؛ وقتی بیداره براش آهنگ بذار و برقص؛ هم برای روحیه خودت خوبه هم نی نی

عزیزم اونموقع هوا بهترشده و نی نی کوچولو هم بزرگتر شده میتونی راحت باهاش بری بیرون هواخوری😍 بدیِ دن ...

ممنون عزیزم از حرفات،اره واقعا نمیشه برد بیرون هوا خیلی سرده انقد باهاش حرف میزنم شعر میخونم همسایه بالاییمون گفت کیف میکنم وقتی با دخترت حرف میزنی...خخخخ،همش میگم بهش کی بزرگ.میشب بریم بیزون،اره واقعا این دوران تکرار نمیشه مخصوصا اینکه بوی نی نی میدن.

مامانا دختر من ی کار جدید یاد گرفته،با لباش صدا درمیاره تف میریزه بیرون،میدونین منظورم چیه اکثر بچه ها میکنن اینکارو

2706