2733
2739
یه تایمی که بودم اگه اقا اهورا اجازه فرمودن بگین بذارم عکسشو😍 فعلا چنان دست و پامو میبنده نمیفهمم گ ...

خداروشکر😍😁

این شادمانی که اکنون در دست توست مدت زیادی نخواهد ماند.این دستان نرم کوچکی که دردست تو آشیانه دارد در حالیکه در افتاب قدم می زنی همیشه با تو نخواهد بود، همین گونه این پآهای کوچکی که در کنارت می دود و باصدای مشتاقی که بدون وقفه و باهیجان هزاران سوال از تو می کند تا ابد نیستند.این صورتهای قابل اعتماد که به طرف تو توجه می کنند، یابازوان کوچکی که بر گردن تو حلقه می شوند و لبان نرمی که بر روی گونه های تو فشار می آورند دایمی نیستند.قلب خودت را بر ایشان اارزانی بدار، روزهایشان را از شادی پر کن، در خوشی و شادمانی معصومانه شان شریک باش که طفولیت جز روزی بیش نیست و با چشم بر هم زدنی از دست خواهد رفت❤
سلام بچه ها. من از تولد رهام جان کم و بیش به تاپیکتون سر زدم. اونور تو تاپیک سیسمونی بودم و هستم. ام ...

انشاءالله که شماهم به سلامتی زایمان میکنی😘

این شادمانی که اکنون در دست توست مدت زیادی نخواهد ماند.این دستان نرم کوچکی که دردست تو آشیانه دارد در حالیکه در افتاب قدم می زنی همیشه با تو نخواهد بود، همین گونه این پآهای کوچکی که در کنارت می دود و باصدای مشتاقی که بدون وقفه و باهیجان هزاران سوال از تو می کند تا ابد نیستند.این صورتهای قابل اعتماد که به طرف تو توجه می کنند، یابازوان کوچکی که بر گردن تو حلقه می شوند و لبان نرمی که بر روی گونه های تو فشار می آورند دایمی نیستند.قلب خودت را بر ایشان اارزانی بدار، روزهایشان را از شادی پر کن، در خوشی و شادمانی معصومانه شان شریک باش که طفولیت جز روزی بیش نیست و با چشم بر هم زدنی از دست خواهد رفت❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام بچه ها. من از تولد رهام جان کم و بیش به تاپیکتون سر زدم. اونور تو تاپیک سیسمونی بودم و هستم. ام ...

ای جانم دیگه وقت زایمان رسیده اوخ چه هیجانی دارررررره😍😇 بقول خودت حال اینروزاتو خریدارم😁😃👌🏼

امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼
2728
فکر نکنم نوزاد سرما بخوره من شنیدم بخاطر اغوز ایمنی داره تا ۳-۴ ماه بازم البته این سنتیا میگن م ...

خدا کنه سرما خوری نباشه.کم کم دارم میترسم خیلی هم سینش خس خس میکنه.نمیدونم چشه

دكتر پسرم گفت عطسه نشونه سرماخوردگى نيست

اما سرفه و خس خس سينه سرماخوردگيه

حتما ببرش دكتر

به رسم رفاقت براى هم دعا كنيم🙏🏻♥️

اگه سرفه میکنه و هم خس خس سریع ببرش دکتر.ایشالا که سرما نباشه ولی ریه های بچه ها حساسه.تا شدید نشده ببرش.

خدایا به قلبامون آرامش بده

بچه ها من نوبت که میگیرم نمیرم نو مطب با نوزاد میشینم تو ماشین‌شوهرم میره بالا.نوبتمون که شد زنگ میزه میگه بچه رو بیار.که تو هوای آلوده مطب نباشه

خدایا به قلبامون آرامش بده
2738
سلام منم اقدامم برا بچه دوم😑این ماه اگ نشم ۴ماهه ک در اقدامم😞

نگران نباش منم برای دومی ۹ ماه تو اقدام بودم. اگه عجله داری برو دکتر روندش رو تسریع میکنه برات. چون یه بچه داری احتمالااختلالات هورمونی داشته باشی یا با مکمل و ویتامین درست بشه

عزیزم پسر منم خیلی خس خس میکرد.ترسیدم سرماخورده باشه بردم دکتر معاینه کرد گفت خداروشکر سرما نخورده باد تو بینیش هس  سدیم کلراید بریز..البت خس خسش همچنان ادامه داره

🍁خدایاشکرت🍁 🌸مهربان خدایم هزاران بارسپاس بخاطر هدیه و معجزه شیرینت👶😊🙏...میسپارمش به خودت، حافظش باش🌸                                                    برای حاجت روایی تمامی مادران منتظر صلوات.    🌹 اللّهمَّ صلِّ علی محمّدٍ و آل محمد🌹
منم‌بیدارش نمیکنم ..البته زورمم بهش نمیرسه بیدارش کنم خخخخ البته مگه بیشتر از ۵ ساعت بشه فقط یکبار ...

عزیزم نگران نباش گاهی شده دختر من ازساعت 1شب تا هفت صبح خوابیده من با دکترش ک فوق تخصص کودکان هس مشورت کردم گفت وقتی خوابه اشکال نداره فقط خودت بیدار شو چک کن نفساش رو

دختر قشنگم بهونه زندگی منو بابایی خوش اومدی ب زندگیمون،خدایا مواظب عشقم و دخترم باش
سلام مامانا چطورین؟ من طبیعی زایمان گردم ۱۳ روزه.هنوز خونریزی دارم.گمتر از اولش شده ولی دارم.امروز ...

عزیزم من.تا روز سی ام خونریزی داشتم بعدش تا چهلم لکه بینی داشتم نگران نباش

دختر قشنگم بهونه زندگی منو بابایی خوش اومدی ب زندگیمون،خدایا مواظب عشقم و دخترم باش
2706