2737
2734

رویالی جون

بچه من زردی داشت و هیچی هم نمیخواستم بدم بهش با توجه به شرایطش

خودم یه روز شیرخشک میخوردم یه روز ترنجبین

ترنجبین رو درست میکردم با پنبه میزدم به پیشونی و لپش

به نظرم تاثیر داشت

در مورد شیرت هم روز سوم میگن شربت ابلیمو بخورید تا شیر از حالت غلیظ اغوز در بیاد و بچه راحت بخوره

من ارزو به دل میمونم ملیسا رو ببینم😭 شب که نیستم بیام اخه

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊
ریحانه جون عزیزم خوبی؟بهتر شدی خودت ؟ پسر گلت کولیک داره عزیزم شیر خشک رو کم کن چون نفخ میده و دل پ ...

سلام زهرا جونم خوبی عزییییزدلمممممم❤❤❤

والا حال روحیم بهتر شده، شوهرم شب و روز کنارم میمونه با هم بچه داری میکنیم تا من یه ذره بهتر شه وضع روحیم...

زهرا جان واقعیتش گرسنگی و سیر بودنشو نمیتونم تشخیص بدم😅 

باشه چشم، چقدر شیر خشک بدم بهش؟ اصلا بدم یا نه؟ 

مامانی برای باد گلو هر روشی پیاده میکنم فقط بیدار میشه باد گلو نمیزنه!😑

❤ روزی خواهد رسید که تو بزرگ میشوی و قد میکشی، روزی خواهد رسید که من حسرت امشب هایی را خواهم خورد که با سردرد و گردن درد و اعصاب خراب...به خواب میروم...شاید روزی آغوشم درد بگیرد...آری،،،این روزها دارد از من یک مادر به شدت بغلی میسازد.........😪❤                                                       🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻 به خودم افتخار میکنم که از وزن ۱۱۷.۵ کیلوگرم به وزن ۷۸ کیلوگرم رسیدم🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻خدایا شکرت بابت دو تا گل پسرام😍😍اهورا جانم و ارسلان جانم😍😍🧿🧿

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واسه مک زدن باید پستونک رو وارد عمل کنی منم وقتایی که کامل شیر خورله و دوست داره مک بزنه پستونک مید ...

مرسیییییی عزیزم یادم نبوداااااا😅😅😅

❤ روزی خواهد رسید که تو بزرگ میشوی و قد میکشی، روزی خواهد رسید که من حسرت امشب هایی را خواهم خورد که با سردرد و گردن درد و اعصاب خراب...به خواب میروم...شاید روزی آغوشم درد بگیرد...آری،،،این روزها دارد از من یک مادر به شدت بغلی میسازد.........😪❤                                                       🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻 به خودم افتخار میکنم که از وزن ۱۱۷.۵ کیلوگرم به وزن ۷۸ کیلوگرم رسیدم🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻خدایا شکرت بابت دو تا گل پسرام😍😍اهورا جانم و ارسلان جانم😍😍🧿🧿
2728
میشه تجربیاتتون در مورد پوشک بگین؟ کدوم پوشکو پیشنهاد میدین؟ 

منکه تجربه ای ندارم ولی طبق گفته دیگران مولفیکس جنسش اینا از بقیه بهتره گرون ترم هست .کوکومی هم که جدید اومده خواهر شوهرم ازش راضی بود از نظر اقتصادی هم یکم ارزونتره 

♥️ابوالفضل و محمدآرتا♥️
میشه تجربیاتتون در مورد پوشک بگین؟ کدوم پوشکو پیشنهاد میدین؟ 

من.مای بیبی استفاده میکنم راضیم...بستگی داره هر بچه چ.پوشکی ب پاهاش بسازه

🍁خدایاشکرت🍁 🌸مهربان خدایم هزاران بارسپاس بخاطر هدیه و معجزه شیرینت👶😊🙏...میسپارمش به خودت، حافظش باش🌸                                                    برای حاجت روایی تمامی مادران منتظر صلوات.    🌹 اللّهمَّ صلِّ علی محمّدٍ و آل محمد🌹
2740
سلام زهرا جونم خوبی عزییییزدلمممممم❤❤❤ والا حال روحیم بهتر شده، شوهرم شب و روز کنارم میمونه با هم ب ...

ریحانه جون دقیقا منم سیری گرسنگیش تشخیص نمیدم. چون مدام دوس داره مَم بخوره😅😂

🍁خدایاشکرت🍁 🌸مهربان خدایم هزاران بارسپاس بخاطر هدیه و معجزه شیرینت👶😊🙏...میسپارمش به خودت، حافظش باش🌸                                                    برای حاجت روایی تمامی مادران منتظر صلوات.    🌹 اللّهمَّ صلِّ علی محمّدٍ و آل محمد🌹
عزیزم قطره ویتامین آد از کی باید بدیم؟. بچم ۱۵ روزشه هنوز ندادم

من.15روزگی رفتم بهداشت. گفت از3روزگی باید میدادی...منم دیگه از همون.روز15میدم

مرسیییییی عزیزم یادم نبوداااااا😅😅😅

😘❤ 

این شادمانی که اکنون در دست توست مدت زیادی نخواهد ماند.این دستان نرم کوچکی که دردست تو آشیانه دارد در حالیکه در افتاب قدم می زنی همیشه با تو نخواهد بود، همین گونه این پآهای کوچکی که در کنارت می دود و باصدای مشتاقی که بدون وقفه و باهیجان هزاران سوال از تو می کند تا ابد نیستند.این صورتهای قابل اعتماد که به طرف تو توجه می کنند، یابازوان کوچکی که بر گردن تو حلقه می شوند و لبان نرمی که بر روی گونه های تو فشار می آورند دایمی نیستند.قلب خودت را بر ایشان اارزانی بدار، روزهایشان را از شادی پر کن، در خوشی و شادمانی معصومانه شان شریک باش که طفولیت جز روزی بیش نیست و با چشم بر هم زدنی از دست خواهد رفت❤
من.مای بیبی استفاده میکنم راضیم...بستگی داره هر بچه چ.پوشکی ب پاهاش بسازه

من تا هفته پیش استفاده میکردم فقط حس میکردم خیلی بو میده 

بچه که جیش میکرد بوی پی پی میداد

این شادمانی که اکنون در دست توست مدت زیادی نخواهد ماند.این دستان نرم کوچکی که دردست تو آشیانه دارد در حالیکه در افتاب قدم می زنی همیشه با تو نخواهد بود، همین گونه این پآهای کوچکی که در کنارت می دود و باصدای مشتاقی که بدون وقفه و باهیجان هزاران سوال از تو می کند تا ابد نیستند.این صورتهای قابل اعتماد که به طرف تو توجه می کنند، یابازوان کوچکی که بر گردن تو حلقه می شوند و لبان نرمی که بر روی گونه های تو فشار می آورند دایمی نیستند.قلب خودت را بر ایشان اارزانی بدار، روزهایشان را از شادی پر کن، در خوشی و شادمانی معصومانه شان شریک باش که طفولیت جز روزی بیش نیست و با چشم بر هم زدنی از دست خواهد رفت❤
چند تیکه لباس آماده کردین برای نوزاد که بعد تولد تنش کنن؟

من واسه بیمارستان ۲ دست بردم 

یکی هم خودشون دادن

عزیزم قطره ویتامین آد از کی باید بدیم؟. بچم ۱۵ روزشه هنوز ندادم

من از روز پنجم دکترش براش نوشته

2706