2733
2734
بچه ها یه سوال شما شیشه شیر و پستونک بچه رو هربار بعد استفاده میشورین و استریل میکنین؟؟!😥  خی ...

نه کار خوبی می کنی راستش من اصلا استریل نکردم شیشه پسرم رو 🙈فقط با آب خیلی داغ و مایع ظرفشویی که سرکه داره شستم الان هم که دیگه کلا شیشه نمیگیره متاسفانه حالش بد میشه و عق میزنه 😂😂

لا حول و لا قوة الا بالله العلى العظیم 
آخه الان دختر بزرگم تو ریاضی خیلی صعیفه همش میگم نکنه به خاطر اون داستان باشه....  استعدادش تو ...

نه عزیزم این دکتر ها هم حرف زیاد میزنن کلا کارشون ترسوندن مردمه خودت میتونی در موردش تحقیق کنی من هر چیزی رو از دکترها قبول نمیکنم حتما خودم پیگیر میشم ببینم راست میگن یا نه

بعد هم هر کسی تو یه چیزی خوبه و استعداد داره قرار نیست همه نابغه ریاضی باشن که منم تو ریاضی خوب نبودم تو نوزادیم زردی نداشتم. درصد خیلی خیلی کمی از نوزادان ممکنه دچار عوارضش بشن اونم تو بچه هایی که زردیشون شدید هست عوارضش هم کری،تاخیر تکامل و نوعی از فلج مغزی هستش نه کاهش حافظه. خداروشکر دختر دسته گلت صحیح و سالمه پس به قول همسرم بیخودی رو بچه این نذار

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نطر دکترش این بود هرچی زودتر بهتر  قرار بود فرداش ختنه بکنه ولی چون من غروب مرخص شدم طهر ختنه ...

فاطمه جون دکتر پسرم بهم گفت بذار حداقل ۴ کیلو بشه حداقل.خودم هم که سرچ کردم نوشته بود بهتره صبر کرد تا کمی بچه جون بگیره تا اگه آلتش انحرافی چیزی داره هم مشخص شه تا بعد ها مشکلی پیش نیاد. 

از حلقه استفاده کردین یا سنتی پخ پخ کردینش😁😁

بچه ها   بچه ۴۳  روزه  هس

خونریزی شدید دارم   ببخشید لخته  های بزرگ هم ازم   میاد    یه  هفته پیش دکتر رفتم    به اندازه    یکماه   قرص داده  دارم میخورم   ولی خونریزی زیادا

ای دادبراسیری کزیادرفته باشدصیادرفته باشددردام مانده باشد
2728
وای مرسی اره خیلی راهنمایی خوبی بود..حالا از دیروز درحد سی ثانیه (وقتی خیلی گرسنه نبود)شروع کرده چند ...

پسرمنم اینطور بود نوک سینم بزرگ بود دهن خودش کوچیک سختش بود مک بزنه ولی خداروشکر زود یاد گرفت توام تلاشتو بکن انشاالله قلقش دستش میاد

تیکر تولد یکسالگی پسرم 👶لطفا برای سلامتی پسرم صلوات بفرستید
فاطمه جون دکتر پسرم بهم گفت بذار حداقل ۴ کیلو بشه حداقل.خودم هم که سرچ کردم نوشته بود بهتره صبر کرد ...

خود دکتر میگه کی ختنه کنیم یا ما باید بهش بگیم؟ اخه دکترم اصلا حرفی نزد راجبش تو این مدت . حالا۲۰ قت ویزیتشه ازش میپرسم.

ولی پای بچم بستست نمیدونم منتظرم بمونم پاش بازشه بعدا ختنه کنم یا نه😞

تیکر تولد یکسالگی پسرم 👶لطفا برای سلامتی پسرم صلوات بفرستید
2740
فردا شبم‌باز ۱ میذارم پس😊 ایشالله یادم نره یه سر دارم هزار سودا خخخخخ

چه ساعت سختی🤣🤣🤣

من سختی بچه داریم ۱۱ تا ۵ صبحه😐😐😐

تمام تلاشمو میکنم باشم😭😭😭

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊
خود دکتر میگه کی ختنه کنیم یا ما باید بهش بگیم؟ اخه دکترم اصلا حرفی نزد راجبش تو این مدت . حالا۲۰ قت ...

عزیزم 

ان‌شالله زود خوب میشه

دکتر پسر منم فعلا گفته ختنه نشه

معمولا بچه هایی که مشکلی چیزی دارن ختنه نمیشن زود

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊
دیروز میخواستم یک ماهگی یزدان جون رو بهت تبریک بگم اما ظهرکه مرخص شدیم اومدیم خونه یه دوش گرفتیم دوت ...

عزیزدلم ممنونم که به یادمونی

خودش کلی می ارزه

واقعا بده این مهمونیا ادم کلافه میشه 

فامیلای ما اگه یکم دیگه پیش میرفتن من افسردگی گرفته بودم

این شادمانی که اکنون در دست توست مدت زیادی نخواهد ماند.این دستان نرم کوچکی که دردست تو آشیانه دارد در حالیکه در افتاب قدم می زنی همیشه با تو نخواهد بود، همین گونه این پآهای کوچکی که در کنارت می دود و باصدای مشتاقی که بدون وقفه و باهیجان هزاران سوال از تو می کند تا ابد نیستند.این صورتهای قابل اعتماد که به طرف تو توجه می کنند، یابازوان کوچکی که بر گردن تو حلقه می شوند و لبان نرمی که بر روی گونه های تو فشار می آورند دایمی نیستند.قلب خودت را بر ایشان اارزانی بدار، روزهایشان را از شادی پر کن، در خوشی و شادمانی معصومانه شان شریک باش که طفولیت جز روزی بیش نیست و با چشم بر هم زدنی از دست خواهد رفت❤
بچه ها همتون لطف دارین.....چشم امشب دوباره میذارم. هنوز ۴ روزشه...نه خیلی خوشگله نه خیلی زشت...قیاف ...

عزیزم‌ کلا بچه ها شکل خاصی ندارن به دنیا اومدنی 

همسر من همیشه میگه مثل سیب زمینی میمونن❤😂😂😂😂😂😂😂😂

فسقل واسه خاله هاش ام عزیزه😘 

این شادمانی که اکنون در دست توست مدت زیادی نخواهد ماند.این دستان نرم کوچکی که دردست تو آشیانه دارد در حالیکه در افتاب قدم می زنی همیشه با تو نخواهد بود، همین گونه این پآهای کوچکی که در کنارت می دود و باصدای مشتاقی که بدون وقفه و باهیجان هزاران سوال از تو می کند تا ابد نیستند.این صورتهای قابل اعتماد که به طرف تو توجه می کنند، یابازوان کوچکی که بر گردن تو حلقه می شوند و لبان نرمی که بر روی گونه های تو فشار می آورند دایمی نیستند.قلب خودت را بر ایشان اارزانی بدار، روزهایشان را از شادی پر کن، در خوشی و شادمانی معصومانه شان شریک باش که طفولیت جز روزی بیش نیست و با چشم بر هم زدنی از دست خواهد رفت❤
بچه ها یه سوال شما شیشه شیر و پستونک بچه رو هربار بعد استفاده میشورین و استریل میکنین؟؟!😥  خی ...

من پستونک رو ی روز درمیون استریل میکنم 

شیشه نمیدم ولی به نظرم هر شب قبل خواب بکن

اونهایی که تقریبا بامن زایمان کردید خونریزی ندارین؟

واسه من از ۲۰ روزگی قطع شد الان لکه س

2706