2733
2734
من از دیروز عصر ران راست پام درد گرفت و حالت گرفتگی داشت .گفتم شاید بخاطر فعالیت زیاد یا سرما زدگی ی ...

عزیزم ریحانه فکر کنم واردتره ولی بنظر من یه دکتر برو ممکنه فشار جنینرو لگن باعث شده خون از خون قسمت نتونه درست عبور کنه و بعدا مشکل ساز بشه

امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
دوستانی که تازه زایمان کردن لطفا اینجا تجربه هاتون رو برامون بنویسید😇🙏🏼 تاپیک حامع تجربیات و خا ...

آیا نمیشه خاطرات زایمانهای قبل و فعلا بنویسیم😉

مثلا خاطرات سال۹۳ و ۹۶

دخترنازم ۱۸ آذر میای بغلم😍

@رویالی      

۴روز دیگه سالگرد تاپیکت میشه😀

در حریان جشن اولین سالگرد باش خانم مدیر😆

ان شالله تا اونروز ونوس جان هم با گلپسرش دوباره خنده و شادی ب تاپیک برگردونه

دخترنازم ۱۸ آذر میای بغلم😍
آیا نمیشه خاطرات زایمانهای قبل و فعلا بنویسیم😉 مثلا خاطرات سال۹۳ و ۹۶

چرا که نه...خاطرات کلا میتونه مربوط به زایمانهای قبل هم باشه😇👍🏼👍🏼👍🏼

امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼
@رویالی       ۴روز دیگه سالگرد تاپیکت میشه😀 در حریان جشن اولین سالگرد باش خا ...

آفرین بتو چقدر حواست هست😍😍😍😍😍🥰🥰🥰🥰👍🏼👍🏼👍🏼👍🏼👍🏼 ایشالله میترکونیم❤️🥰🎉🎊🎈

امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼
2738
سلام مامانا خوبين من ني نيم ٧ ام بدنيا اومد😊 

سلام عزیزم

تبریک میگم

امیدوارم نی نی سالم و سلامت باشه و زیر سایه پدر و مادر بزرگ شه⁦🙏🏻⁩🌹

من دست نمیکشم از آرزوهام⁦☺️⁩میجنگم تا بهشون برسم..مامانِ یه پسر  و دختر خوشکل...همسر یه مرد زحمتکش...تمام امیدم به خداست که نذاشته تا امروز کم بیارم⁦⁦☺️
دوستانی که تازه زایمان کردن لطفا اینجا تجربه هاتون رو برامون بنویسید😇🙏🏼 تاپیک حامع تجربیات و خا ...

من کامل مینویسم بهتر بشه پسرم

کلی ماجرا داشت 

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊
منم 2 ساله اقدامم و منتظر این ماه امپول دارم میزنم برا دعا کنید این ماه منم مامان بشم 😢😢

عزیزم از خدای مهربون میخوام

مهربونیش رو به زندگیت جاری کنه

و یه نی نی سالم و خوشکل نسیبت کنه⁦🙏🏻⁩🌹

من دست نمیکشم از آرزوهام⁦☺️⁩میجنگم تا بهشون برسم..مامانِ یه پسر  و دختر خوشکل...همسر یه مرد زحمتکش...تمام امیدم به خداست که نذاشته تا امروز کم بیارم⁦⁦☺️
سلاااااام منم دیروز دخترم بدنیا اومد😍😍😍

بسلامتی عزیزم.قدمش مبارک😍😍😍

🍁خدایاشکرت🍁 🌸مهربان خدایم هزاران بارسپاس بخاطر هدیه و معجزه شیرینت👶😊🙏...میسپارمش به خودت، حافظش باش🌸                                                    برای حاجت روایی تمامی مادران منتظر صلوات.    🌹 اللّهمَّ صلِّ علی محمّدٍ و آل محمد🌹
اومدم بگم یه خبررررر همسرم الان پیام داد و گفت از دیشب دیگه وضعیتش بدتر نشده خداروشکر😭😍 همین که ب ...

انشا... همیشه خوش خبر باشی عزیزم :-*

پسر گلمون انشا... زودی مرخص میشه نگران نباش

2706