2733
2734
همون که دست دکتر کنده رو از کجا بفهمیم    

نمیدونم

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب بچه ها من دیروز سونو دادم وزنش ک زیاد نبود 3100 زد سونو کلا یعنی سزارین که هیچی امروز رفتم جای د ...

عزیزم ایشالله خیر باشه❤️ خوشحالم انتظارت تموم میشه این هفته😇

...میگم دیدی، آخرشم باید با زور درش بیاری.... تیکرت “تبریک” شد، مقاومت کرد خودش با زبون خوش نیومد آخر😆😆😆👍🏼 خودتو آماده کن نی نی شیطونیه💋😍

امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼
2731
دوستان یه سوال فنی اتلیه ای😑😑😑 من چند تا عکس گرفتم چند وقت قبل یه اتلیه ای همین شهر نبود که ق ...

وااای خدایا.....بنظرم هردوتاتون باهم ازش شکایت کنید😠

امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼
سلام نه همچین چیزی فکر نکنم درست باشه چون من خودم بیهوشی بودم و دخترمم هیچ مشکلی نداشت 

الی جون از بیهوشی راضی بودی؟! بعدش که به هوش اومدی مشکلی نداشتی سرگیجه و بیحالی و اینا؟! درد و اینا یهو اومد سراغت یا کم کم؟؟!

بعدشم بگو چقدر طول کشید بهوش بیایی تو ریکاوری؟؟؟ بچه رو کی آوردن؟

امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼
وااای خدایا.....بنظرم هردوتاتون باهم ازش شکایت کنید😠

گفتم واستم عکسامو بگیرم بعد شکایت کنم

نمیدنی چقدر عصبانی هستم از دستش

راهی هست ثابت کنم کارش رو؟

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊
2738
سلام بچه ها من شنبه سزارين ميشم🥺🥺🥺🥺 دعا كنيد لطفا برا من و ني ني كه بخير و سلامت بگذره برامون

هوراااا مامان جدید اومده...تبررررررریکککک👏🏼👏🏼👏🏼👏🏼

چقدر دیر اومدی پیشمون😍 یادت باشه بعدش بیایی از حالت خبر بدی...ایشالله همه چی عالی پیش میره بیهوشی کاملی یا بیحسی؟؟؟ کدوم بیمارستانی؟❤️

امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼
هوراااا مامان جدید اومده...تبررررررریکککک👏🏼👏🏼👏🏼👏🏼 چقدر دیر اومدی پیشمون😍 یادت باشه بعدش بی ...

قبلا پيشتون بودم تاپيك هم ذخيره بوده الان يهو اومد بالا ديدم خيلي جلو رفتين😂😂 دكترم ميگه هركدوم بخاي تازه با بيهوشي موافق تره ولي من بيحسي ميخام با اينكه وحشتناك ميترسم

من شيرازم بيمارستان بعثت

گفتم واستم عکسامو بگیرم بعد شکایت کنم نمیدنی چقدر عصبانی هستم از دستش راهی هست ثابت کنم کارش رو ...

والله بجز اسکرین گرفتن و نگه داشتن تاریخچه مکالماتت و عکسایی که از طرف اون ارسال شده چیزی به مغزم نمیرسه فعلا

امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼
قبلا پيشتون بودم تاپيك هم ذخيره بوده الان يهو اومد بالا ديدم خيلي جلو رفتين😂😂

خخخخ اره ما یه بند دهنمون میجنبه🙊😅😅😅 

بعدا خاطرات زایمانتم برامون تو تاپیک خاطرات زایمان بنویس حتما😘😘😘😘✋🏼 منتظریم

امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼
2706