2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

راستش من دکترمو خیلی دوست داشتم اما ماه پیش برا یک ماه رفت خارج، چون شنیده بودم بیمارستانی که زایمان میکنه هم پول بیخودی میگیره و رسیدگیشون خوب نیست ناچارا دکتر و بیمارستانمو عوض کردم

دختر کوه نمک...دختر عزیزه...چشماشو میبنده...میخنده ریزه ریزه

اما از این دکتر که الان ۲ باره میرم پیشش اصلا راضی نیستم،شنیدم کار زایمانش خیلی تمیز و خوبه اما تو ویزیتاش که اصلا وقت برا آدم نمیزاره، سریع شوتت میکنه بیرون، اما بیمارتانی که زایمان میکنه رو میگن خ خوبه

2731

گفته ۲هفته ی بار بیا ولی از بس از ویزیت کردنش بدم میاد بزور ۳ هفته ی بار میرم پیشش و چون اگه بخوام دوباره دکترمو عوض کنم خیلییییییی استرس میگیرم میخوام بخدا توکل کنمو پیش همین زایمان کنم، تعریف زایمانشو زیاد شنیدم، نظر شماها چیه؟

اره وزناشون نرماله💕 از الان زوده بذار هفته هاي اخر زايمانت چيه طبيعي!؟

نه سزارین هستم

گفتم از همین الان شروع کنم⁦☺️⁩

عاشق نی نی های تپولی ام

عشق تو به غیر دردسر🤕 نیست ولی...قربان سری که درد کردن بلد است😇
ممنون عزیزم سزارین هستم

گوشت

موز

بستنی ( اگه قند نداری)

آجیل 

دلستر

اینا وزن میده

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊
ممنون از راهنماییت⁦🙏🏻⁩🌹

خیلی هم تپلش نکنی دیگه😅😅😅

بچه بزرگ هم سخته

من بچه م ۴ کیلو بود

۴ ماهگی شد ۸ کیلو😐 بغلی هم بود

ینی فک کن از ۷ صبح تا ۳ ظهر که همسرم بیاد تو بغلم بود! کلا باهاش غذا درست میکردم و کارامو میکردم و بیرون میرفتم! کلا از بغلم جدا نمیشد

بعدش به خاطر وزنش زانو درد بودم قرص میخوردم😐😐😐

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊

کسی هست آیا.........من سه ماهه ازدواج کردم....جلوگیری نداشتم ....اخرین روز پریود...۲۹.۴....بوده الان ۲۶ روز عقب انداختم ..بی بی منفی شده  بنظرتون آزمایش بدم...یا بیخیال بشم....یه سری علایم هم دارم البته.....من میخوام زود نی نی دارشم  کمکم کنید    

عشق دلم امید زندگیمی آرمانم👶🏻🧿❤️  
کیا تاریخ سزارین واسشون۱۵ آذرماه نوشتن؟! چقدر روزها دیر میکذره من دوتا بچه دارم هردوشون بارد ...

من سزارین هستم دکتر تاریخمو تقریبی گفته ۴آذر

شاید یکی دو روز دیر تر

اصلا زمان نمیگذره

تقریبا از هفته ۳۰به بعد انگار زمان کند شده

من خیلی دیگه دارم عصبی میشم

یه پسر کوچولو هم دارم که همش در حال شیطنته😶

امیدوارم که نی نی هامون سالم بیان بغلمون⁦🙏🏻⁩

و زمان کمی زودتر بگذره😬

عشق تو به غیر دردسر🤕 نیست ولی...قربان سری که درد کردن بلد است😇
منم جزو اقدامی های پاییز و زمستون ۹۸😁😂دعا کنین برام🙃

عزیزم از خدای مهربون میخوام

خیلی زود یه نی نی سالم و خوشکل بزاره تو دلت⁦🙏🏻⁩🌹⁦☺️⁩