2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم زمستون 97 باردارشدم. ولی با این تاپیک اشنا نبودم. چه جالب ک اینهمه مامان دورهذهم جمع شدن باهم اقدام کردن! ☺️

تیکر بارداری نیست...دخترم👩زمستانم با تو بهار است⚘تو امید فرداهای منی؛محرم راز منی، تک گل باغِ منی.دردانه منی و من،از دوست داشتنت کوتاه نمی آیم😍
2728
سلام دوستاى مامانم اسم من پارسا وقتى به دنيا اومدم همه رو دعا كردم مواظب نى نى هاتون باشيد منو م ...

ای جوووونم😍😍😍قدمش مبارک...خداحفظش کنه

🍁خدایاشکرت🍁 🌸مهربان خدایم هزاران بارسپاس بخاطر هدیه و معجزه شیرینت👶😊🙏...میسپارمش به خودت، حافظش باش🌸                                                    برای حاجت روایی تمامی مادران منتظر صلوات.    🌹 اللّهمَّ صلِّ علی محمّدٍ و آل محمد🌹
سلام دوستاى مامانم اسم من پارسا وقتى به دنيا اومدم همه رو دعا كردم مواظب نى نى هاتون باشيد منو م ...

اخیییی😍😍😍

پارسا جونی خوش اومدی به دنیا

سالم و سلامت و عاقبت بخیر باشی کنار مامان نفس و باباییت

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊
پس یعنی میشه زودتر اقدام کرد🤔🤔🤔😀😀هیچ مشکلی پیش نمیاد البته با توکل بخدا 

توکل به خدا هرچی خواست خدا باشه همون میشه قطعا

منکه تقریبا ماه اخرم الان دیگه تا الانم خدا خواسته و پسرمو حفظ کرده انشالله تا اخرم هم سلامت نگهش داره تا بغلش کنم

2738

ای جونم قدمش خیر باشه ایشالا 

خدا براتون حفظش کنه 

ایشالا خدا بچه منم سلامت بده تو بغلم خیلی استرس دارم بابتش

امروز اتاقشو میچیدم مدام دلشوره داشتم برا بچم

عزیییییزم جوجه رو ببینننننن خدایااااا ماشاالله،خدا حفظش کنه انشالله عزیزدلم😍😍😍😍😝😝😝😝🥰🥰🥰❤❤❤

مرسی که دعامون کردین مامان و جوجه ی قشنگگگگگگ🤗🤗🤗😍😍😝🥰❤🥳🥳🥳🥳🥳

❤ روزی خواهد رسید که تو بزرگ میشوی و قد میکشی، روزی خواهد رسید که من حسرت امشب هایی را خواهم خورد که با سردرد و گردن درد و اعصاب خراب...به خواب میروم...شاید روزی آغوشم درد بگیرد...آری،،،این روزها دارد از من یک مادر به شدت بغلی میسازد.........😪❤                                                       🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻 به خودم افتخار میکنم که از وزن ۱۱۷.۵ کیلوگرم به وزن ۷۸ کیلوگرم رسیدم🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻خدایا شکرت بابت دو تا گل پسرام😍😍اهورا جانم و ارسلان جانم😍😍🧿🧿
😂😂شما یه چند سال دیگه مارو درک می کنین انشاالله 

من به پسرم گفتم میدونی بچه دوم با خودش هدیه میاره برا بچه اول

قیافه ش اینجوری شد 😲 گفت نههههه 

گفتم میاره حالا تو چی دوست داری برات بیاره

اصلا هنگ کرده بودا😂😂 گفتم چی دوست داری بیاره 

یکم فک کرد گفت قسمتی از روده🤣🤣اینقدر خندیدیم با ‌شوهرم

❤️برای همه 'خوب' باش، آنکه فهمید همیشه در کنارت و به یادت خواهد بود و آنکه نفهمید ... روزی دلش برای تمام خوبیهایت '' میشود ❤️
بچه وقتی میک میزنه شیرت روان میشه    دکترمه گفت باسرنگ بده   من چون بچه ۳۵ هفته ...

شما شب که میخوابی بخوای بچرخی بلند میشی میشینی یا همونجور خوابیده پهلو به پهلو میشی؟

2706