2737
2739
ممنون رویالی جونم انقد روحیه میدی،تا پیک زدم جدا اخه یکم بیشتر شده بود لکه بینی،الانم کم شده.....همه ...

بازم میگم ایشالله هیچی نیست، ولی اگه میگی بیشتر شده برو دکتر خیالت راحت بشه ممکنه ادامه پیدا کنه اونموقع باید نگران بشی ولی با یه دونه لک کوچیک کمرنگ استرس نگیردت اصلا چون ممکنه ترشح باشه

امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اون ک تاریخش معلوم نیس.نمیشه اعتماد کرد دو بسته دگ بگیرم کافیه😅

چرا بابا ۲-۳ هفته یکبار اف میزنه👍🏼 شهروند و هایبپر هم اف میزنن خیلی

امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼
2728
اون ک تاریخش معلوم نیس.نمیشه اعتماد کرد دو بسته دگ بگیرم کافیه😅

خب وقتی برسه اگه تاریخش گذشته باشه، برگشت میزنی

من خیلییییییی از دیجی کالا پوشک خریدم😅

پوشکا انقضاشون زیاده 

تا حالا نشده که تاریخش مشکل دار باشه

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊
2738
ترجیح میدم جنسو ببینم بخرم.اینترنتیو قبول ندارم😉

😀😀😀😀

منم اینترنتی فقط دیجی کالا رو قبول دارم😄😄😄

میخوام پستونک و لباس هم سفارش بدم برای نینی

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊
ترجیح میدم جنسو ببینم بخرم.اینترنتیو قبول ندارم😉

تاحدی قبول دارم حرفتو منم اینترنتی سختمه ولی اینا همه شرکتیه باهم فرق نداره که.....وارد کننده اورده پخش کرده تو فروشگاهها همشونم عین همن😉

من هرچی بخوام بگیرم ببینم دیجی خیلی ارزونتره قبلش میرم بیرون جنسشو میبینم دست میزنم میپسندم بعد از دیجی سفارش میدم کلی ارزونتر!تازه میارن دم خونه همونو😃

ولی دقت کن بعضی چیزام هس بیرون ارزونتر از دیجیه! اونا رو ببینم بپسندم همون بیرون میخرم😁🤣

امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼
😀😀😀😀 منم اینترنتی فقط دیجی کالا رو قبول دارم😄😄😄 میخوام پستونک و لباس هم سفارش بدم برای ن ...

لباس سخته ها...حواست باشه بعضیا سر سایز نیستن 

امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼
ایشالله عزیزم...کلی دعا کردم برات🙏🏼❤️

برامنم دعا کنید ترو خدا ۹سال انتظارمیکشم دارم دغ میکنم 

خدایا چی میشه به منم نی نی بدی😢

فقط 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
   ●۱۰♡فروردین♡ تولدمه😍  خانومی گل زندگی جدیدی شروع کردم لطفا از گذشتم دیگه نپرس♥️🙏 ..................به زودی🤩😍تیکر بارداری میزنم 🤰انشالله🤲🧿💟 دعاکنید 😔 انتظار فرزند سخته😔😓😢 اگه خواستی ته دلت برام یه صلوات بفرست💙♥♥♥♥   به لطف خدا و دعای شما دوستان در من دو قلب میتپه🥰🥺♥
تاحدی قبول دارم حرفتو منم اینترنتی سختمه ولی اینا همه شرکتیه باهم فرق نداره که.....وارد کننده اورده ...

ب قیمتش کار ندارم.اصن کلا حس خوبی ب دیجی ندارم.اخه هرکی میگیره میگه عکسش با خودش فرق داره و بنجله.ادم چن تومن گرونتر بده ولی مطمعن باشه از خریدش😆

ب قیمتش کار ندارم.اصن کلا حس خوبی ب دیجی ندارم.اخه هرکی میگیره میگه عکسش با خودش فرق داره و بنجله.اد ...

همون دیگه...هرچیزی نباید بخری ازش

باید بیرون دیده باشی، من تابحال کلی چیز ازش خریدم از بند رخت و پرده و ....تا دستگاه بخور و همه چی...بستگی داره چی بخوای سفارش بدی ولی من خودم شاید ۶۰۰-۷۰۰ تومن تاحالا بنفعم شده 

راستی تا ۷ روزم بی چون و چرا میتونی مرجوع بزنی میان دم خونه تحویل میگیرن پولشو میریزن بحسابت

امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼
برامنم دعا کنید ترو خدا ۹سال انتظارمیکشم دارم دغ میکنم  خدایا چی میشه به منم نی نی بدی😢

خدانکنه  “دق” کنی...چرا!؟ چی شده؟! مشکلتون چیه؟

امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼
2706