2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هفته 37 چن روزم وزن بچه 3220هستش  از این بیشتزم میشه اخه وزن بره بالا زایمان سختره

تو يكي دو هفته اينده فكر نكنم خيلي تفاوتي بكنه مگه اينكه خودتون بخواين وزن زياد بشه كه خب فرق مي كنه اونوقت بايد بخورين ديگه

اگه نميخواين زياد اضافه كنه از خوردن بستني و كباب و اين چيزا پرهيز كنين زياد هم سخت نگيرين

لا حول و لا قوة الا بالله العلى العظیم 
تو يكي دو هفته اينده فكر نكنم خيلي تفاوتي بكنه مگه اينكه خودتون بخواين وزن زياد بشه كه خب فرق مي كنه ...

بنظرم اونایی که سزارینی اند هرچی بچه درشت تر باشه بهتره و بعد بدنیا اومدنش راحتترن ...نه؟!

امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼
2731
دخترا کدومتون امپول ریه زدین؟ دیدم همه میگن بعد امپول حرکات بچه کم میشه و میخوابه. این خواب چندساعت ...

من زدم عزیزم اما حرکاتشون کم نشده بود و فرقی با قبل نداشتن

خوشبختی یعنی من و همسرم زیر چتر خدااا
2738
آخه حرکاتش خیلی کم شده بود گفتم جاش تنگ شده به خاطر اونه اما دو روزه اصلا اروم نداره یکسره داره تکون ...

سلام عزیزدلمممم😍 طبیعی که هست ولی یه سونو بده مامانی،بببین بندنافش چه جوریه شیطون خاله🤣😅

❤ روزی خواهد رسید که تو بزرگ میشوی و قد میکشی، روزی خواهد رسید که من حسرت امشب هایی را خواهم خورد که با سردرد و گردن درد و اعصاب خراب...به خواب میروم...شاید روزی آغوشم درد بگیرد...آری،،،این روزها دارد از من یک مادر به شدت بغلی میسازد.........😪❤                                                       🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻 به خودم افتخار میکنم که از وزن ۱۱۷.۵ کیلوگرم به وزن ۷۸ کیلوگرم رسیدم🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻خدایا شکرت بابت دو تا گل پسرام😍😍اهورا جانم و ارسلان جانم😍😍🧿🧿
هفته 37 چن روزم وزن بچه 3220هستش  از این بیشتزم میشه اخه وزن بره بالا زایمان سختره

آرررره مامانی😅 خداروشکر🙏 وزنگیری تا لحظه زایمانت هستاین اخرا خیلیم سرعتش میره بالا😁 اما چون نزدیکاشی خداروشکر اگر طبیعی میخوای بیاری زیاد نون و برنج و اینا نخور تپلی میشه جوجت سخته😍😍😍 اما برای سز عیب نداره بخور بذار تپلی شه😅

❤ روزی خواهد رسید که تو بزرگ میشوی و قد میکشی، روزی خواهد رسید که من حسرت امشب هایی را خواهم خورد که با سردرد و گردن درد و اعصاب خراب...به خواب میروم...شاید روزی آغوشم درد بگیرد...آری،،،این روزها دارد از من یک مادر به شدت بغلی میسازد.........😪❤                                                       🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻 به خودم افتخار میکنم که از وزن ۱۱۷.۵ کیلوگرم به وزن ۷۸ کیلوگرم رسیدم🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻خدایا شکرت بابت دو تا گل پسرام😍😍اهورا جانم و ارسلان جانم😍😍🧿🧿
بنظرم اونایی که سزارینی اند هرچی بچه درشت تر باشه بهتره و بعد بدنیا اومدنش راحتترن ...نه؟!

الهی😍 نه بابا فرقی نداره تو سزارین، کوچیکم باشه جنین ، مادر یه سزارین موفق خواهد داشت✋😍❤

بله خب سزارینی ها محدودیتی تو وزن بچه ندارن

نه منظورم اينه كه بچه تپل تر باشه بعد بدنيا اومدن مادر راحتتره تو شير خوردن ني ني و اينا....اره؟؟؟

امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼
سلام عزیزدلمممم😍 طبیعی که هست ولی یه سونو بده مامانی،بببین بندنافش چه جوریه شیطون خاله🤣😅

سلام عزیزم اتفاقا منم ترسیده بودم بند نافش پیچیده باشه رفتم دکتر گفت نگران نباش طبیعیه برام سونو نوشت ولی گفت چهارشنبه بعد انجام بده جوابشو بیار برات نامه بیمارستان بنویسم برای سزا ین

در دلم آشوبی ست که خدا داند و من😔😔
سلام عزیزم اتفاقا منم ترسیده بودم بند نافش پیچیده باشه رفتم دکتر گفت نگران نباش طبیعیه برام سونو نوش ...

هوراااا.......

بهاری امضاتم هروقت صلاح دیدی عوضش کن یه چیز امیدوارانه تر بذار عاخه دلمون پوسید که😃😅😘😘😘

امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼