2733
2734
عنوان

آزمون جامع دکتری

| مشاهده متن کامل بحث + 3602 بازدید | 23 پست
واقعا استانی شده ؟؟ زمان ما  ازمون جامع  هر دانشکده جدا میگرفت کتبی فقط  درس ها هم ...

آره امسال استانی شده و استاد هارو نمی شناسیم. آزمونت چطوری بود؟ انگلیسی هم داشتی کتی یا مصاحبه؟

خودت تصمیم بگیر!   امروز روز خوبی باشه؟   
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نمیدونم. ایران هیچی درامد نداره . 

اوکی عزیز

برای آرامش و خوشبختی و عاقبت بخیری خودم همسرم تو زندگیم لطفا ی صلوات بفرست ،،برای عاقبت بخیری هم دیگه هممون برا هم دعا کنیم،حاجتت روا ان شاالله،امام حسین کمکمون کنه بحق عزیزای دلش ومیوه های دلش
واقعا استانی شده ؟؟ زمان ما  ازمون جامع  هر دانشکده جدا میگرفت کتبی فقط  درس ها هم ...

کتبی فقط؟! چقدر خوب بوده اون موقع  حسرت می خورم به موقعیت خوبی که داشتی

الان استانی شده و کتبی و مصاحبه داره تازه بعدشم یک مصاحبه دیگه داره به اسم دفاعیه از موضوع پایان نامه   کاش این قدر اذیتمون نکنن

2742
آره امسال استانی شده و استاد هارو نمی شناسیم. آزمونت چطوری بود؟ انگلیسی هم داشتی کتی یا مصاحبه؟

خدا شکر به ما نرسید این قانون ها :))

نه دیگه گفتم فقط کتبی بود به زبان فارسی

هر استادی 3-4 تا سوال میداد که جواب هر کدومشون کلی بود یعنی مثلا عنوان یه فصل سوال میداد دیگه مجبور بودی هرچی از اون فصل یادت موند بخونی

ولی مصاحبه که دوستانم در دانشگاه های دیگه داشتند اونا اره انگلیسی بود و درباره تزشون ازشون می پرسیدن یه سوالی که مشترک بود که نواوری توی تزت چی هست چجوری به صنعت کمک می کنه ؟

امیدوارم موفق باشی

خدا شکر به ما نرسید این قانون ها :)) نه دیگه گفتم فقط کتبی بود به زبان فارسی  هر استادی ...

مرسی که توضیح دادی   

2738

سلام به همگی

درباره "امکان جایگزینی آزمون جامع برای دانشجویان دکتری : https://phdphd.org/%d8%a7%d9%85%da%a9%d8%a7%d9%86-%d8%ac%d8%a7%db%8c%da%af%d8%b2%db%8c%d9%86%db%8c-%d8%a2%d8%b2%d9%85%d9%88%d9%86-%d8%ac%d8%a7%d9%85%d8%b9/" اطلاع دارید؟

من با دانشگاهم صحبت کردم ؛ میگه هنوز از طرف شورای مرکزی دانشگاه ابلاغ نشده