2737
2734
عزیزم دختر من خیلی بوره حتی ابروهاش و مژه هاش بدنش لصلا مو نداره فقط قسمت خصوصیش مو دراورده که اونم ...

چندسالشه؟؟ ببخشید ولی چه اذیتی؟؟توروایات هم هست اگه مو داشته باشه کمتر تحریک میشه بازم به نظرم اگه دوازده سال به پایینه برای رفع موهای زائد زوده منم‌یه دختر ده ساله دارم  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
قدتون خوب رشد کرد بعد بلوغ؟ من ۱۴ سالگی شدم 

من الان قدم ۱۷۰ ه. هم قبل بلوغ قد بلند بودم هم بعدش کلی قدم رشد کرد

بعضی زن‌ها تصمیم میگیرن دنبال مردها برن. بعضی زن‌ها تصمیم میگیرن دنبال آرزوهاشون برن.
عزیزم از نظر بهداشتی هم حساب کنیم باید انجامش داد بالاخره حالا این دست و پا  و بقیه نقاطش اصلا ...

هر جور صلاح میدونی عزیزم از نظر من اشتباهه گلم دختر منم 12 سالشه ولی اینکارو نکردم بچه زوده درگیر این کارا بشه 

2740

من مامان نیستم ولی خواهر ۱۴ ساله دارم دقیق نمیدونم از کی زیر بغل و اونجا رو تمیز کرد مامانم بهش تیغ داد ولی برای اولین بار پریروز من براش پودر دپی درست کردم بهش یاد دادم خودشم خیلی راضی بود به نظرم اصلا نذار ید دست به تیغ و ژیلت بزنه از الان هم نذارید هر روز تو آرایشگاه ها باشه پودر از همه چی بهتره 👍 واسه اونجا هم بهترین چیز فقط پودره 

الان یادم اومد منم راهنمایی کنید پسرم پونزده سالشه جاهای دیگه رو کاری نداره اما موهای ساق پاشو چون ف ...

الان مردا هم شیو و اپیلاسیون میکنن 😑😑😑بنطر من بذا راحت باشه این مسایل خیلی شخصیه نمیشه کسی رو تحت فشار گذاشت

2706