2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه کم موه بهتره اصلاح نکنه تا همیشه کم مو بمونه بعدا بزرگ شد بره لیزر. ژیلت که پوستو سیاه میکنه. وک ...

عزیزم دختر من خیلی بوره حتی ابروهاش و مژه هاش بدنش لصلا مو نداره فقط قسمت خصوصیش مو دراورده که اونم گم رنگه ولی خودش اذیته

2731
عزیزم زنده باشن بزرگتر بشن میبینی گلم دخترا زود به بلوغ میرسن البته به ژنم ربط داره

دختر بزرگم قد و هیکلش درشته نسبت به همسالاش 

اصلا دوست ندارم زود بلوغ رو تجربه کنه .

هر چه تبر زدی مرا زخم نشد جوانه شد 
2738

بچه ها چرا حس بدی میدین به استارتر. بچه ها الان بخاطر تغذیه خوب زودتر به بلوغ میرسن. با زمان خودتون مقایسه نکنید. مامان من ۱۳ سالگی پریود شده بود. من ۱۱ سالگی شدم تعجب میکرد. الان بچه ها بعضیاشون از ۹ سالگی میشن. مشکلی هم نداره

بعضی زن‌ها تصمیم میگیرن دنبال مردها برن. بعضی زن‌ها تصمیم میگیرن دنبال آرزوهاشون برن.
این پوستش خیلی نازکه و حساس موبر میترسم پوستشو اذیت کنه حتی اپیلاسیونم نمیشه ببرم به ذهنم رسید واسش ...

اگه پوستس حساسه میتونی کمی رو بازوش از کرم امتحان کنی 

بچه ها چرا حس بدی میدین به استارتر. بچه ها الان بخاطر تغذیه خوب زودتر به بلوغ میرسن. با زمان خودتون ...

قدتون خوب رشد کرد بعد بلوغ؟

من ۱۴ سالگی شدم 

2706