2733
2739
خواهر زاده من ک با ژیلت و پودر میزنه برادر زادم تحملش ماشاالله از من بیشتره زیر بغلشو با شمع میز ...

شمع عالیه  حالا این دخترک من زیر بغلش مو نداره اصلا ولی یه کوچولو براش امتحان کردم رو قسمت خصوصیش پوستش میخواست کنده بشه خیلی نازکه پوستش متاسفانه

اولا که آفرین به شما که انقدر حواستون به دخترتون هست و خیلی هم کار خوبی میکنید.بنظرم همون کرم موبر بهترین گزینه س.و بهتر اینه که برید پیش یه دکتر پوست که مطابق با جنس پوستش براش کرم موبر بنویسه.چون اگه خدای نکرده پوستش خیلی حساس باشه و با کرم موبر بسوزه،یکم جاش تیره میشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
شمع عالیه  حالا این دخترک من زیر بغلش مو نداره اصلا ولی یه کوچولو براش امتحان کردم رو قسمت خصوص ...

خودش مشکلی نداره که شما براش امتحان میکنین؟

میگم یعنی تو این سن قبول میکنن مامانا این کارو براشون کنن؟

خودمم دختر دارم برا اون میپرسم

خودش مشکلی نداره که شما براش امتحان میکنین؟ میگم یعنی تو این سن قبول میکنن مامانا این کارو براشون ک ...

نه خوب دوست نداره مسلما برا همین دنبال راهی میگردم خودش انجام بده

2740

عزیزم من از این بیکینی استایلر یه مارک دیگه اش رو داشتم وقتی دبیرستانی بودم

البته من خودم خریده بودم امتحان کنم و خیلی خوشم نیومد ازش چون در اون حد تمیز نمیکنه

باز شاید مارک براون بهتر باشه ولی به نظر من زوده،میخوای اینو بخر برای وقتی پریود شد بهش هدیه بده.

من هیچ وقت یادم نمیره اولین بار که پریود شدم مامان و بابام برام ادکلن گرونی هدیه خریدن.هیچ وقت از ذهنم نرفت این کارشون.

به نظرم قیچی کوچیک بهتره که هم از الان پر مو نشه هم درگیر هر هفته تمیز کردن نشه

پودر موبر سینره یا بیوتال بهتره

روی دستش امتحان کن بعد بده استفاده کنه

سلام به مادرم ... اولین وطن ... آخرین تبعیدگاه