2737
2739
عنوان

جوابای توو دهنی محکم برا بی فرهنگا 😡😤

| مشاهده متن کامل بحث + 802 بازدید | 72 پست
برا من چرا پیش نیومده کسی سوال اینقدر شخصی بپرسه 🤔

اطرافیانت خیلی با فرهنگن😍😂

الان شوهر آینده‌ م داره به دوس دخترش میگه همیشه برا همیم...به همین فکر باش عنتر خانوم   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

1.از سطح دانشم راضیم 2. هر وقت صلاح بدونم 3.علاقه ندارم 4. فعلا بدون آقا بالاسر حال می کنم😆😆

واقعامیشه اینجوری گفت؟🙄🙂ازسطح دانشم راضیم یاهروقت صلاح بدونم😃😃😃اون اخریه روجواب میدم میگم شماشوهرکردین کجاروگرفتین؟😆😆

2731
واقعامیشه اینجوری گفت؟🙄🙂ازسطح دانشم راضیم یاهروقت صلاح بدونم😃😃😃اون اخریه روجواب میدم میگم شماشو ...

😂😂😂😂😂😂 آخری رو میزنی به هدف

الان شوهر آینده‌ م داره به دوس دخترش میگه همیشه برا همیم...به همین فکر باش عنتر خانوم   
تجاوز فقط جنسی نیست😐 ای سوالها یعنی تجاوز به حریم شخصی😠 پس خانوما جلوی این تجاوز بایستید💪

دقیقا 😐

2740
باور ميكني من از عيد نوروز متنفررم به خاطر اين سؤالا؟ بابا ما كه با شما كاري نداريم،لطفا شما هم كار ...

اره والله مامانم میگه بیابریم خونه خاله ایناخیلی دوس دارم برم یادم میادبایدجواب پس بدم پشیمون میشم😤😤

بچه ها یکی هر وقت منو میبینه میگه ای وای موهات چ کم شدن???چی بگم بسوزونمش

ضعفی نداره یارو؟

واقعامیشه اینجوری گفت؟🙄🙂ازسطح دانشم راضیم یاهروقت صلاح بدونم😃😃😃اون اخریه روجواب میدم میگم شماشو ...

من که اینجوری میگم با هیچ کس رودروایسی ندارم... البته بیشتر میگم: چطور مگه؟؟!!! که یعنی همون به تو چه؟؟😆😆 اما جواب خودتم خیلی خوبه....هر جور حال می کنی جواب بده

2706