2726

حتما برا یه بارم که شده برا شما هم پیش اومده که وقتی وارد جمعی شدید ازتون سوالات به شدت خصوصی پرسیدن و خیلی وقتا یا شرمنده تون کردن یا ناراحت 

بیاید این سوالا رو مطرح کنیم و یه جواب دهن دوز براش پیشنهاد کنیم تا دیگه حلقشون و ببندن

من خودم چیزایی که یادم میاد و میگم شما هم بگید 

چقدر چاق شدی:چاق نیستم فقط واضح تر از بقیه دیده میشم

چرا شوهر نمیکنی: هنوز کسی که لایقم باشه رو پیدا نکردم 

حقوقت چقدره: در حدی هس که از زندگیم راضی ام

چرا بچه دار نمیشی: من همه چیز زندگیم رو برنامه س هنوز صلاح ندیدم 

چقدر لاغری: اینجوری حال بهتری دارم 

تحصیلاتت چقدره:به اندازه ای که از کسی درباره ش سوال نکنم 

خونتون چقدر کوچیکه :عوضش عشقه تووش خیلی بزرگه

الان شوهر آینده‌ م داره به دوس دخترش میگه همیشه برا همیم...به همین فکر باش عنتر خانوم   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

جرا با اين مدرك تحصيلي هنوز كار نداري ؟حيف اون همه درسي كه تو خوندي.(طرف خودش بي سواده)

جواب:اخه كار داريم تا كار،ميترسم مثل تو انقد كار كنم شكسته و فرتوت بشم،راستي عزيزم يه كم به خودت برس.

من قبلا تو سايت ج بي ادبا رو نميدادم 

جديدا به روشون ميارم كه بي ادبيشون چه ديدي داره برام !!

ديد من به بي أدبها اينه كه ؛ در خانواده اي به دنيا اومدن كه هدفشون توليد مثل بوده كه نگن بچه ندارن ولي نه وقت و علاقه اي براي تربيت بچشون نداشتن . 

با كلمه ي زيباي ""نميدانم""آشنا شويد،، فردا روز گرفتار ناداني خود خواهيد شد

دوتا جواب ک معمولا جداب میده،،،، چطورررر؟!!!* با لحن جدی* ازون سوالا بوداااا)**با لبخند و تمسخر *...... گلی درکل  بنطر من هیچ توصیحی نده تو سوالی ک دلت نمیخواد جواب بدی،،، بپیچون،،،یا حرف و عوص کن،، یا یدفه بلند شو برو،،، البته معمولا همون دو جمله بالا کفایت میکنه  

2706