2737
2734
عنوان

جوابای توو دهنی محکم برا بی فرهنگا 😡😤

| مشاهده متن کامل بحث + 802 بازدید | 72 پست
من رو چند تا سوال خیلی حساسم اول اینکه چقد حقوقته دوم اینکه بچرا یه بچه دیگه نمیاری و در آخرم داداشت ...

بگو می خواهم ببینم چند تا فضول دارم،من هرکسی سوالی میپرسه که نمی خوام جواب بدم این رو می گم یا می گم می خوای شمارش رو بدم زنگ بزنی بپرسی؟

یکی از این با فرهنگا همین الان داره تو تاپیک زدم تو.گوش جاری بیشعورم با ذوق و.خوشحالی از کتک زدن جار ...

خوشحالی داره؟ 😐😐😐

الان شوهر آینده‌ م داره به دوس دخترش میگه همیشه برا همیم...به همین فکر باش عنتر خانوم   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ی نفری بود هرسری منو میدید میگف چرااااا نمیاین سر بزنین حالا خودشون هیجوقت خونه ما نیومدن منم یسری ...

ایول گند گرفتی بهش 😂

الان شوهر آینده‌ م داره به دوس دخترش میگه همیشه برا همیم...به همین فکر باش عنتر خانوم   
2731
خوشحالی داره؟ 😐😐😐

آره عزیزم برو بخون دو سه صفحه آخره ببین با چه ذوقی داره تعریف میکنه منم که باهاش بحث کردم داشت منو میخورد که نه حقش بوده 

یک بوسه برای قلبم یک بوسه برای تو یک گلبرگ با عطر شعرم همراه نامه های تو
باردارم تو این دوران خیلی قیافم عوض شده بینیم بزرگ شده مژه و ابروهامم خیلی ریخته هرکی میرسه با مسخرگ ...

بگو اینا که همش بعد از زایمان برمیگرده ولی شعور باید ذاتی باشه برگشتنی نیس یا داری یا نداری

چرا عروسی نگرفتی؟  جواب اینو چیی بدمممم؟؟؟؟؟ دیونه شدم از بس ازم پرسیدن یه عده م میگن شوهرت چق ...

بگو دو برابر هزینه عروسی رو خرج ماه عسلمون کردیم و کلی کیف کردیم و خوش گذروندیم تا اینکه بیای خرج عروسی کنیم که همش استرس و فشاره و خرج الکیه و پول بدی مردم بیان بخورن و باز پشت سرت حرف مفت بزنن☺

لطفا کتاب بخونید ... کشور ما الان بیش از هرچیزی نیازمند ملت آگاه هست ... این وظیفه شماست که بعنوان عضوی از این جامعه و تربیت کننده نسل بعدی؛ از مسایل روز زندگی مثل امور سیاسی، اقتصادی، روانشناسی و ... تا حد معمول و لازم آگاهی داشته باشید🌸
آره عزیزم برو بخون دو سه صفحه آخره ببین با چه ذوقی داره تعریف میکنه منم که باهاش بحث کردم داشت منو م ...

خب عزیزم شما وقتی دیدی اون داره درباره این قضیه با شادی حرف میزنه متوجه نشدی در مرتبه ی بحث نیس؟

2740
خب عزیزم شما وقتی دیدی اون داره درباره این قضیه با شادی حرف میزنه متوجه نشدی در مرتبه ی بحث نیس؟

واقعا اشتباه کردم عزیزم حق با شماست 

یک بوسه برای قلبم یک بوسه برای تو یک گلبرگ با عطر شعرم همراه نامه های تو

چرا شوهر نمیکنی؟ بگید جای شما رو تنگ کردم؟ اگه گفتن ناراحت شدی بگو خودت چی فکر میکنی عزیزم بگو مثل اینه که از شما بپرسن چرا دماغتو عمل نمیکنی ؟ شاید اینجوری بیشتر خوشحالم بعدم بگو هروقت کسی که لیاقتمو داشته باشه پیدا کردم مطمئنا بی خبر نمیزارمتون 

بگید میدونین چرا لاکپشت ۳۰۰ سال عمر میکنه؟ چون عادت داره سرش تو لاک خودش باشه.

ارررههه چه خوبه 😂😂😂😂