2737
2739

واقعا چرا؟

کسی هست مثل من باشه؟؟

ما همو دوس داریم، نمیفهمم چرا همش بحث میشه بینمون. اولین باره ۵روز قهریم و باهم حرف نزدیم

نفس کشیدن برام سخته انگار دارم خفه میشم.

من اصلا اهل قهر نیستم و برای اولین نخواستم پیش قدم شم که بدعادت نشه...

بیاین راجب عشق و عاشقی خودتون بگید  

🌏ز همه دست کشیدم که تو باشی همه ام💜

شوهرم دندونش عصب کشی کرده شدید درد داره. اعصابم بهم ریخته. سرم درد گرفت😢😢😢😢

زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست.... هرکسی نغمه خود خواند و از صحنه رود.... صحنه پیوسته بجاست... خرم آن نغمه ک مردم بسپارند به یاد...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شوهرم دندونش عصب کشی کرده شدید درد داره. اعصابم بهم ریخته. سرم درد گرفت😢😢😢😢

اوف خیلی درد داره  امیدوارم زودتر خوب شه

2731
عزیزم عشق فقط یک طرفه قضیه ... عشق توی زندگی لازمه ولی کافی نیست .. چون همش که زندکی حرف عاشقه زذن ن ...

اخه واقعا بی دلیل دعوامون میشه. 

باورت میشه الان نمیدونم چرا ۵روزه قهریم؟ 

اوف خیلی درد داره    امیدوارم زودتر خوب شه

مرسی

زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست.... هرکسی نغمه خود خواند و از صحنه رود.... صحنه پیوسته بجاست... خرم آن نغمه ک مردم بسپارند به یاد...
2740
اشتی کن سر یه حرف یاموضوعی بازکن اشتی کن دلت شادشه برای ساختن باهمم باید هردوتاتون کمی منطقی ترشید و ...

اخه چندبار دقیقا همینکارو کردم

دلم نمیخواد عادت کنه، حتی بهم نمیگه دردش چیه

حاضرم بیاد فوش بده ولی اینجوری بی تفاوت قهر نکنه

اخه چندبار دقیقا همینکارو کردم دلم نمیخواد عادت کنه، حتی بهم نمیگه دردش چیه حاضرم بیاد فوش بده ولی ...

پس دیگع این مدلیش کردی ..اشتی کن بعدتوی یه موقعیت مناسب باهاش حرف بزن وبگو بهش قهرنکنید زبون دارید درمورد ناراحتی هاتون وخواسته هاتون حرف بزنید