2733
2734
عنوان

من و مادرشوهر و مامانم . خسته شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 620 بازدید | 32 پست

اینم از مامانم! واقعا با دوتا بچه شیر به شیر کمکم نمیکنه هیچ همش از شوهرم بدش میاد البته شوهرمم ازاون بدش میاد. به مامانم گفتم چی خریدی از اونجا میگفت اینقدر گرون بود که فقط براربچه هات یه چی اوردم حالا فهمیدم از شوهرم که مامانم اونجا موبایل خریده امروز بعد یه هفته از زبون مامانم فهمیدم

دوستانی که میگن از خدام باشه یکی بچه رو اروم کنه. مادرشوهرم تا حالا اینقدر تن بچه منو تو خواب با دعو ...

عزیزم من بهت حق میدم . به نظرم فقط پدرو مادر باید تو تربیت بچه دخیل باشن . دخالت دیگران بچه رو خراب میکنه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوستانی که میگن از خدام باشه یکی بچه رو اروم کنه. مادرشوهرم تا حالا اینقدر تن بچه منو تو خواب با دعو ...

من کاملا درکت میکنم چی میگی

ادم دوست داره بچشو خودش تربیت کنه

مادرشوهر منم دایه مهربونتر از مادره بچم یه ماهه همش بدنیا اومده تو این یه ماه چندین بار اعصابمو خورد کرده

پرنسس نازم😍                                                       چی از خاک این دنیا میخوام وقتی که تو رو دارم😍❤❤ 
من کاملا درکت میکنم چی میگی ادم دوست داره بچشو خودش تربیت کنه مادرشوهر منم دایه مهربونتر از مادره ...

نمیدونم باور میکنی یا نه ما یه اصطلاحی داریم سقش شوره. یعنی اون چیز بدی که میگه اتفاق میافته همش از شر حرفاش به خدا پناه میبرم

2728
نمیدونم باور میکنی یا نه ما یه اصطلاحی داریم سقش شوره. یعنی اون چیز بدی که میگه اتفاق میافته همش از ...

اخی عزیزم هرروز واسه خودتون ۴ قل و ایه الکرسی بخون

پرنسس نازم😍                                                       چی از خاک این دنیا میخوام وقتی که تو رو دارم😍❤❤ 
😨😨وااای چه وضعیت بدی . منم با مادر شوهرم مشکل داشتم ولی هیچ وقت تو روی هم واینستادیم . خیلی موزیه ...

منم بهش گفتم شما آتیش به پا میکنید بعدم مظلوم وار خودتون وای میسید کنار خیلی سیاست دارین

خب شاید راست میگه بنده خدا

اخه شوهرم و پدرش و خواهر شوهرم و شوهرش چهار نفر ادم میگن تا دو روز منتظرش بودن خداییش وقتی مامانم به ما پیام داد گفت کاظمینه و من به شوهرم اطلاع دادم اونا فردا صبح از کربلا برگشتن ایران درحالی که مامانم میگه اونا خیلی وقت قبلش از کربلا اومدن بیرون و اونو قال گذاشتن

2740
منم بهش گفتم شما آتیش به پا میکنید بعدم مظلوم وار خودتون وای میسید کنار خیلی سیاست دارین

واقعا خدا ازین جور آدما میگذره ؟؟؟ انقدر بقیه آدما رو اذیت میکنن . واسم جالبه هیچیشون نمیشه . امثال مثل ما هزار جور مریضی میادسراغمون 

ای وای تو هم مثل منی هم از مادر خودت میکشی هم از مادرشوهرت 😐😐😐

به خدا مامانم از بس بچه های خواهرش نوکری شو میکنن نه شوهرمو قبول داره و نه محبتا مارو میبینه عاشق داداش و خواهرشه

منم مادر خیلی پرتوقعه . واقعا گاهی وقتا آزارم میده . از شوهرم خوشش نمیاد . امروز اومدم خونه مادرم شوهرم نیست باهام . مثلا توقع داره هر روز زنگ بزنم و پیام بدم بهش . منم دارم دنبال خونه میگردم و وسایل جمع میکنم .به خدا گاهی وقتا وقت واسه خواب کم میارم . دست تنها هم هستم . کار خونه و پخت و پز و جمع و جور کردن . ولی درک نمیکنه که 

به خدا مامانم از بس بچه های خواهرش نوکری شو میکنن نه شوهرمو قبول داره و نه محبتا مارو میبینه عاشق دا ...

دقیقا منم همینطورم . نه خودم نه شوهرم دستمون نمک نداره . اصلا انگار کل حافظه مادرم خوبی های مارو نگه نمیداره و پاک میشه . 

قبلا همیشه فکر میکردم مادرم پشت و پناهمه . از وقتی ازدواج کردم فهمیدم شوهرم پشت و پناهمه . مادرم کلا عوض شده . اون روز بهش میگم بیا بریم خونه من بهم فقط بگو چینی و شکستنی هارو چطوری جمع کنم . هیچی جواب نمیداد. امروز داداشم گفت چون شوهرت نگفته بیا خونمون اینم محل نمیده به حرفت 

منم مادر خیلی پرتوقعه . واقعا گاهی وقتا آزارم میده . از شوهرم خوشش نمیاد . امروز اومدم خونه مادرم شو ...

مامانم اشتباهات زیادی بعد ازدواجم کرد با اینکه رابطه خوبی با بابام نداره اما حتی من و شوهرمم نتونست کنار خودش جمع کنه حالا فقط خودشه و خواهرم که یه شهر دیگه درس میخونه و بابام که در روز دو کلمه حرف نمیزنن .

دقیقا منم همینطورم . نه خودم نه شوهرم دستمون نمک نداره . اصلا انگار کل حافظه مادرم خوبی های مارو نگه ...

مامانم هر چی بدیه از شوهرم میدونه و در مورد خودشم همه بدی ها مال شوهرش و خانوادشن در عوض حرف پسرخواهرشو میبوسه رو چشماش میذاره خیلی دلش میخواس من با اون ازدواج کنم اما ازش متنفر بودم با۱۳ سال اختلاف

2706