2737
2734
عنوان

من و مادرشوهر و مامانم . خسته شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 620 بازدید | 32 پست
مامانم هر چی بدیه از شوهرم میدونه و در مورد خودشم همه بدی ها مال شوهرش و خانوادشن در عوض حرف پسرخواه ...

عجب . از دست این مامانا . مادرمن دوست نداشت همچین ادمی دامادش بشه . به خدا شوهرم ادم بدی نیست خیلی شوخ طبعه . احترام مادرمو داره .تا به حال نشده یه حرف بد بهش بزنه . ولی مادرم خیلی توقعش زیاده از داماد .

شوهرم کارمنده . ولی مادرم همش دنبال ادم پست و مقام داره . یا مثلا دوست داره دائما بهش زنگ بزنه مسافرت ببردش و رستوران ببردش . بهش میگم همه دامادا که اینجوری نیستن 

درخونتون قفل نداره !

حداقل اتاق خوابوقفل کن 

جاری منم طبقه پایین مادرشوهرمه یعنی ازین مشکلاداره؟

جاری من مثل من هفته ای ی بار میره خونه مادرشوهرم ولی نسبت ب بچه حساس نیس خودش میگه سوپ دارین یکم ب این بچه بدین راحت میشینه ملت از بچش نگهداری میکنن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

درخونتون قفل نداره ! حداقل اتاق خوابوقفل کن  جاری منم طبقه پایین مادرشوهرمه یعنی ازین مشکل ...

درخونمون شوهرم نمیذاره قفل کنم اتاق خواب کلیدش رووندارم بدیش اینه وقتی با هزار مکافات بچه هارو خوابوندم میخوام بخوابم یکی میاد