2733
2739

مثلا اونی ک زنه داره گوجه ریز میکنه با کارد گوسفند کشی و از شدت ناراحتی انگار داره گریه میکنه.....بعد با دستگاه خرد کن میخنده و پیاز ریز میکنه😲😲😲😲😲😲

خب اسکل با یه کارد میوه خوری اون گوجه رو مث کره ریز کن.....دیگه گریه کردن نداره......

شمام بگین از کدوما اعصابتون خورد میشه؟؟؟؟؟؟؟

با تحلیل لطفا.....شاید یکم ایده بگیرن تبلیغات بهتر بسازن لااقل آدم به شعورش توهین نشه........

😇😇😇اندوه من این است که در عصر حواشی...‌.‌‌‌‌‌‌..........یک لحظه به فکر من بیچاره نباشی😇😇😇

تبلیغ این  کتابهای کمک درسی😕

خدایا ممنون ازت خودت حافظ پسرکم باش.         درسته مامان شدم ولی هنوزم مثل قبل شیطونم هنوزم مثل قبل تیپ میزنم هنوزم مثل قبل میرقصم منتها دیگه با پسرم😆هنوزم مثل قبل قهر میکنم هنوزم مثل قبلم ولی قلبم در اوج شیطونی مادرانه میتپه واسه عشق همیشگیم پسر گلم 😍عضو گروه آبی وزن اولیه 72 وزن الان 66 😁

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

فقط اون تبلیغ که زنه میومد میگفت خونمون کوچبکه دیگه خسته شدم بعد میگفت خداروشکر که یه سرپناهی داریم 😂😂😂 یا میگفت از شیطتونی های پسرم خسته شدم بعد میگفت خداروشکر که یه بچه سالم دارم 😁😁😂😂😂🤣🤣

هر کدوم طولانی تر رو مخ تره

پدر جان آشوب جهان و جنگ دنیا به کنار ،بحران ندیدن تو را من چه کنم 😭                                                  تو بهشتی شدی اما جهنم شد دنیایم بی تو پدر😢        میشه برای شادی روح پدرم یه صلوات بفرستید💔
2738
تبلیغ این  کتابهای کمک درسی😕

بعضی وقتا همه تبلیغا میشه خیلی رو مخه😬

خدایا ممنون ازت خودت حافظ پسرکم باش.         درسته مامان شدم ولی هنوزم مثل قبل شیطونم هنوزم مثل قبل تیپ میزنم هنوزم مثل قبل میرقصم منتها دیگه با پسرم😆هنوزم مثل قبل قهر میکنم هنوزم مثل قبلم ولی قلبم در اوج شیطونی مادرانه میتپه واسه عشق همیشگیم پسر گلم 😍عضو گروه آبی وزن اولیه 72 وزن الان 66 😁
2706