2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
تا چند ماهگی میکس دادید؟؟؟چجوری یاد گرفت بجوه

تا ۲۰ ماهگی میکس میخورد ولی بعدش دیگه گفتم اینطوری که نمیشه

بعصی وعده ها برنجشو خیلی شل درست میکردم با خورشت یا قیمه قاطی میکردم و میزاشتم جلو دستش خودش کم کم شروع میکرد به خوردن

ولی کم می خورد،بعدش که خسته میشد همونو کامل میکس میکردم و بش می دادم تا سیر شه

یه مدت همین روال و ادامه دادم تا اینکه کم کم یاد گرفت و همونو بدون میکس کردن  می خورد

دکتر گفت مایعات تعطیل؛؛له شده تعطیل ؛؛حتی برنج با آب خورشت نرم شده تعطیل تا جویدن یاد بگیره؛؛خداروشک ...

سلام خوبید؟دوقلوهای من ۱۸ ماهشونه اصلا جویدن بلد نیستن.ممنون میشم تجربیاتتون رو با من به اشتراک بذارین.کمکم کنید تو رو خدا

2738

تو اینجا (https://kidiba.ir/) میتونی سوالت رو بپرسی و جوابهای کاربرهای باتجربه تو نی نی سایت و منابع علمی رو  خیلی سریع ببینی.

در این مورد خواستی ببین مامانا قبلا تو نی نی سایت چیا گفتن.

تو سایت ‌Balenj.com میتونین سوالتون رو بپرسین و جواب کاربرهای باتجربه نی نی سایت رو ببینین.
سلام عزیزم میشه بگین دخترتون رو چه طوری از غذای میکس شده گرفتین ؟ چه طوری جویدن یاد گرفت؟

وااای مال سه سال پیشه 

ولی فک کنم تو ۲۰ ماهگی اینا بود غذا میزاشتم جلوش دیگه کم کم شروع کرد با دست خوردن

کارتونم میزاشتم براش یه بار خودش با دست میخورد یه بار من با قاشق میزاشتم دهنش

سلام عزیزم میشه بگین دخترتون رو چه طوری از غذای میکس شده گرفتین ؟ چه طوری جویدن یاد گرفت؟

اینو از تو سوالایی که قبلم از پرسیده بودن پیدا کردم

تا ۲۰ ماهگی میکس میخورد ولی بعدش دیگه گفتم اینطوری که نمیشه

بعصی وعده ها برنجشو خیلی شل درست میکردم با خورشت یا قیمه قاطی میکردم و میزاشتم جلو دستش خودش کم کم شروع میکرد به خوردن

ولی کم می خورد،بعدش که خسته میشد همونو کامل میکس میکردم و بش می دادم تا سیر شه

یه مدت همین روال و ادامه دادم تا اینکه کم کم یاد گرفت و همونو بدون میکس کردن  می خورد

بچه ها دختر من همه چیزو میکس میخورد . منظورم از میکس میکس واقعیه هااا. در حد ماست هم زده .باید غذاشو ...

سلام عزیزم ببخشید تاپیک قدیمیه ،من پسرم یک سالشه هنوز میکس می خوره شما دخترتون تا چند وقتگی میکس می خورد ؟ بعد وزن گیریش با غذای میکس خوب بود ؟