2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

تجربه ای که دیدم غذای میکس اصلا ندین.زیاد بپزین نرم بشه اونو بدین.بعضی بچه ها عادت میکنن دیگه تا بزرگ شن باید میکس شده بخورن که این باعث میشه ضعیف شن

کلی لباسای شیک و مناسب با ارسال رایگان دارم.سه سال که فروش اینترنتی دارم پیجم به تازگی زدم یسر بزن ضرر نمیکنی mezon.mahasa

بچه ها دختر من همه چیزو میکس میخورد . منظورم از میکس میکس واقعیه هااا. در حد ماست هم زده .باید غذاشو هم آبکی میکردم هم با گوشتکوب برقی پوره میکردم تا میخورد. بعدش یهو خودش علاقه پیدا کرد به میکس نشده حتی اگه برنج رو با پشت قاشق له کنم لب نمیزنه. اینا رو میگم که نترسین و به بچه هرجوری دوس داشت غذاشو بدین بعدا خودش درست میشه

بهترین معلم تو آخرین اشتباهيه که مرتکب شدی
تجربه ای که دیدم غذای میکس اصلا ندین.زیاد بپزین نرم بشه اونو بدین.بعضی بچه ها عادت میکنن دیگه تا بزر ...

مثل بچه من که دوسالشه ولی همچنان به شده میخورد؛؛؛از دیروز تاحالا داریم ترکش میدیم؛؛؛حتی به قیمت اینکه ۳کیلو کم کنه

2706