2733
2734
عنوان

▓خــرید گوشی های (موبایل) معیوب و از کار افتاده و قدیمی شما▓

| مشاهده متن کامل بحث + 122113 بازدید | 4915 پست
سلام.
مشکل گوشیتون پابرجاست؟
من از یکی از بچه ها امروز بپرسیدم،گفتند 90 درصد ویروس هست،باید با یک نرم افزار بروز شده ی آنتی ویروس،ویرووس یابی بشه.

احتراما،قدیمی ترین کاربرمَردِسایت،O2shOmaL کانال 🖤تلگراام بنده،دیدنش خالی از لطف نیست...
بله متاسفانه هنوز پاک نشدن

من که بلد نیستم و سر در نمیارم چه جوری باید ویروس یابی کنم....ببینم کِی میتونم ببرم درستش کنن.

بابت زحمتهایی که کشیدین و وقتی که گذاشتین یه دنیا ممنون و متشکر آقای مِن
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من که کاری نکردم ... خیلی دوست داشتم مشکلتون حل بشه. به هر حال ببخشید که نتونستم براتون کاری کنم.
امیدوارم مشکلتون حل بشه.
احتراما،قدیمی ترین کاربرمَردِسایت،O2shOmaL کانال 🖤تلگراام بنده،دیدنش خالی از لطف نیست...
2731
سلام.
به گوشی ارتباطی نداره،اگه انتظار تماس رو فعال کرده باشید فکر کنم حداکثر سه تا.بازم مطمئن نیستم.
2740
men
1392/5/13 8:16 ب.ظ
آهان.
نمیدونم.در این مورد اطلاعی ندارم.
شرمنده ام.

خواهش میشه..ممنون از وقتتون
مَــــــــــــــــن بازنده ام به یک وُجــــــــــــــــــدانِ پیــــــــــــــــروز
سلام.
ببخشید دیر جواب دادم.
طبیعا اس تری بهتره.
شما تا چقدر میخواین هزینه کنید؟
بله. اس 3 یک و پونصد.

اس 2 هم یک تومن.

شما چی براتون مهمه؟
کلا انتظارتون چیه از گوشی که میخواین بخرید.

بفرمائید تا بهتر راهنمایی کنم
2706