2737
2739
عنوان

▓خــرید گوشی های (موبایل) معیوب و از کار افتاده و قدیمی شما▓

| مشاهده متن کامل بحث + 122110 بازدید | 4915 پست
سلام،یه گوشی هاوایی مدل ۵۵۰ دارم متأسفانه ضربه خورد و روشن نشد دیگه،هاردش سوخته، دکمه پاوررش تعویض ش ...

سلام

نه اصلا ارزش نداره واقعا

اندرویدشون هم منسوخ شده!

احتراما،قدیمی ترین کاربرمَردِسایت،O2shOmaL کانال 🖤تلگراام بنده،دیدنش خالی از لطف نیست...
سلام نه اصلا ارزش نداره واقعا اندرویدشون هم منسوخ شده!

یه سوال دیگه،تعمییر کار گفته تضمینی درست میکنه ،شما اطلاع دارید که بعدا بازی در نمیاره ،گوشی هزینه کنم،خواهش اگه میدونید ج بدید 

خدایا سپاسگزارم برای هرروزم  هر کسی از ظن خود شد یار من،،،دنیا اومدیم که خودمون و خدای خودمون بشناسیم،،،،به کجا چنین شتابان یک استپ کن،،،خدایا ممنونم که شوهر عالی نصیبم کردی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه سوال دیگه،تعمییر کار گفته تضمینی درست میکنه ،شما اطلاع دارید که بعدا بازی در نمیاره ،گوشی هزینه ک ...

ازش دستنویس امضا بگیرید 

اکر قبول کرد حرفش حرفه

احتراما،قدیمی ترین کاربرمَردِسایت،O2shOmaL کانال 🖤تلگراام بنده،دیدنش خالی از لطف نیست...
2731
سالم یا خاموش؟

خاموش

خدایا سپاسگزارم برای هرروزم  هر کسی از ظن خود شد یار من،،،دنیا اومدیم که خودمون و خدای خودمون بشناسیم،،،،به کجا چنین شتابان یک استپ کن،،،خدایا ممنونم که شوهر عالی نصیبم کردی

بچه هاااا تاپیک ازدواجمو گزارشش بزنین یه دنیا تچکر برای شادی روح عزیزتون صلواتی میفرستم🥀🖤😣

برای رسیدن به فردی که دوستش دارم و عاشقشم صلواتی بفرستید😘😍 کاربری دومم (divinegirl79) توسط چندتا آدمای حسود و مریض سایت ترکیده شد و انشالله خدا به راه راست هدایتش کنه😂 دختر هتروکرومیایی که عاشق چشماشه و هیچوقت و اصلا و ابدا لنز نمیذاره 😂♥️ کاربری دومم همین امضام بود😊 هرکی تو این سایت از حرف رک من بدش میاد و با من مشکل داره بهتره وقتشو برای ریپلای کردن پست منو نذاره و وقتی برای ریپلای و اومدن تاپیک من تلف نکنین😉
2740

سلام اقاامیدوارم حالتون خوب باشه میشه لطفا بهم کمک کنیدراجب موبایلم ازکجا باید مطمن بشم گوشیمو کسی باکامپیوترش هک کرده و خطمو هک کرده و وات ساپمو تروخداکامل توضیح بدین چطوری کامل هم خطم هم گوشیم وهم وات ساپمو از هک دربیارم 

فایل پی سی ی سوال! وقتی به کابل وصل میکنید و به فایل های گوشی از طریق پی سی دسترسی دارید،اون موقع ه ...

میشه دزخولست منو قبول کنید

نی نی سایت شده همدم روزهای سختم 😊                            لطفا دعام کنید که خیلی به دعاتون محتاجم ❤️             

سلام ما دوتا دانش اموزیم با یک گوشی پولم نداریم که گوشی بخریم 

داخل شهرمون هم فقط دوتا تعمیرگاه موبایلی بیشتر نیست

حالامشکل گوشی من اینه که وقتی میزازمش کنار کامل خاموش میشه

برمش موبایلی گفتن از هاردشه و باید تعویض بشه

مدل گوشی هم هاوای5 هستش

نی نی سایت شده همدم روزهای سختم 😊                            لطفا دعام کنید که خیلی به دعاتون محتاجم ❤️             
سلام ما دوتا دانش اموزیم با یک گوشی پولم نداریم که گوشی بخریم  داخل شهرمون هم فقط دوتا تعمیرگا ...

ممنون میشم راهنماییم کنید

2706