2733
2739

سلام وقت بخیر دوستان عزیز.

من بیست و نه سالمه.  شدیدا عاشق درس خوندن بودم ولی به اصرار خانواده ازدواج کردم در 20 سالگی.  دو تا دختر زیر هفت سال دارم.  و توی این سالهای متاهلی فقط خونه داری و بچه داری کردم.  حالا میخوام از زندگیم لذت ببرم.  و میترسم همینطوری پیش بره دوباره افسردگیم بیاد سراغم. 

خودم توی دانشگاه پرستاری قبول شده بودم ولی خانواده مانع شدن.  حالا به نظر شما برم دانشگاه بدون کنکور که حداقل تحصیلاتم عالیه بشه یا نه . برم دنبال سوارکاری که عاشقشم. 

ممنون میشم اگر کمکم کنید.  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

وووی عزیزم منم تابستون رفتم سوار کاری و یاد گرفتم بی نظیره ولی به نطرم برو تحصیلاتتو ادامه بده و در اوقات فراغت برو سوار کاری تو این جامعه تحصیلات حرف اولو میزنه😊

2738

دانشگاه یعنی استرس الکی اعصاب خوردی هیچ نکته مثبتی نداره بخدا بیستر بدرد رنج سنی ۱۹تا ۲۲ میخوره الان بخوای بری دانشگاه باید لوس بازی های همکلاسیایی که سنشون به شما نمیخوره رو تحمل کنی

واقعا کسایی که میگن دانشگاه به درد نمی خوره هدفشون چیه جدی؟ تحصیلات تو همه دنیا مهمه بعد ما نشستیم میگیم دانشگاه هیچی نیست آخرم میگیم چرا ایرانیا وضعشان اینجوریه

از ماست که بر ماست واقعا

مریمم💙 ***و خدایی که به شدت کافیست***