2733
2739
عنوان

برم دانشگاه ارزش داره یا برم سوارکاری یاد بگیرم ،؟

| مشاهده متن کامل بحث + 592 بازدید | 41 پست
 دانشگاه یعنی استرس الکی اعصاب خوردی هیچ نکته مثبتی نداره بخدا بیستر بدرد رنج سنی ۱۹تا ۲۲ میخور ...

راس میگی دقیقا طلا گرفتم

استاتر های عزیز لطفا لایک نکنین البته قبلا مراتب تشکر خود را بابت مهمان نوازی تان اعلام میکنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
میشه عزیزم ، فقط هزینه باید دو برابر بشه که من یکیشو میتونم بدم. 

خب به نظرم اگه فقط بحاطر مدرک میخوای بری دانشگاه و سرکار نمیخوای بری ولش کن برو سوارکاری یاد بگیر خیلی بهتره

فقط 25 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بخدا هیچی توش نیست البته دانشگاههای ایران اینجوریه

آره بابا همش قرتی بازی مخصوصا دانشگاههای آزاد، هم استادهاش بیخاصیتن هم دانشجوهاش به کسی بر نخوره ها کلی گفتم خودمم یه دوره آزاد خوندم واقعا جای مزخرفی بود

استاتر های عزیز لطفا لایک نکنین البته قبلا مراتب تشکر خود را بابت مهمان نوازی تان اعلام میکنم
يعنى بين دانشگاه و💩هم نظرسنجى بذاريم بازم بازندست دانشگاه😂

اینم بخاطر فرهنگ جامعه س که افراد دارای تحصصیلات عالیه بیکار هستند.  طفلکی جوونهای ایرانی دلشونو به چی خوش کنن ؟

در ایران به مدرک دانشگاهی ارزش قائل نیستن.  فقط پارتی بازیه.  

2740

عزیزم یه ضرب المثل هست که میگه گوز چه ربطی داره به شقیقه؟

درس جای خود،به نظرم حتما دانشگلاه برو،ولی کاری که دوست داری رو به عنوان تفریحت انجام بده،سوارکاری یه رشته ی پرهیجان ورزشی هست که باعث تخلیه ی تمام هیجاناتت میشه و شاد و پر انرژی میشی

اینم بخاطر فرهنگ جامعه س که افراد دارای تحصصیلات عالیه بیکار هستند.  طفلکی جوونهای ایرانی دلشون ...

دقيقا عزيزم ،وگرنه همه عقلشون ميرسه كه تو عصر حاضر بهتره تحصيلات دانشگاهى داشته باشيم ولى وقتى دانشگاه فقط ازت وقت و پول و عمر مى گيره و تهش هيچى بهت نميده چه انگيزه اى ميمونه براى ادم همه كه هدفشون از دانشگاه رفتن قاب گرفتن مدرك و گذاشتنش لب طاقچه نيست 

من شخصا عااااشق درس خوندنم

الانم خر شدم یا یه بچه چهار ماهه انصراف بدم از دانشگاه واسه یه رشته بهتر تلاش کنم

من مامان یه جوجه پنبه ایه خوشمزه شدم   دوست عزیز من دارم یه بازی بزرگ با آینده ام میکنم،یه لحظه ته دلت بگو خدایا کمکش کن بخاطر جوجه پنبه ایش....
 دانشگاه یعنی استرس الکی اعصاب خوردی هیچ نکته مثبتی نداره بخدا بیستر بدرد رنج سنی ۱۹تا ۲۲ میخور ...

منم که اصولا از لوس بازی خوشم نمیاد و تودار هستم و توی جمع مختلط خیلی جدی هستم.  امیدوارم بتونم با افراد لوس کنار بیام😁

بازم مرسی ازینکه یادآوری کردی 😊

من شخصا عااااشق درس خوندنم الانم خر شدم یا یه بچه چهار ماهه انصراف بدم از دانشگاه واسه یه رشته بهتر ...

دوست عزیز اگر واقعا میخوای ادامه بدی تا قبل از سی سالگی دانشگاهتو برو.  من حافظه م خیلی خوب بود ولی الان در مرز سی سالگی با دو تا زایمان و ورشکستگی شوهر ، دیگه اعصاب و حافظه نمونده ، دارم تلاش میکنم خودمو سرزنده کنم.