2737
2739
سلام دوستان
از دیروز از دست شوهرم کلافه شدم. برای هر کار من تعیین تکلیف میکنه.
سر یه چک از دیروز اعصاب منو خورد کرده. جریان از این قراره که من دیروز یه چیز 400 تومانی برای محل کارم خریدم و 4 تا چک 100 تومانی دادم. همسرم از چک خیییییییلی وحشت داره طوری که وقتی داره چک مینویسه دستش میلرزه!!!!
من یه غلطی کردم بهش گفتم که چک دادم و در وجه حامل نوشتم. حالا از دیشب داره به جون من غر میزنه که این چک میره تو بازار و مبلغشو دستکاری میکنن و تو میفتی زندون و.......
البته قبول دارم یه کم سهل انگاری کردم که روی مبلغ چک چسب نزدم اما واقعا به نظر شما میشه که چکو دسکاری کنن و منو بندازن زندان!!!!
تو همه کار من دخالت میکنه. فکر میکنه من هیچی حالیم نیست و اون عقل کله.
حتی وقتی از در میریم بیرون صد بار میپرسه موبایلتو ورداشتی؟ اینو ورداشتی؟ اونو ورداشتی؟ درو قفل کردی؟ و ...............
ارزو جون معمولا مردها همه همین طورن شوهر من هم تمام سوالاتی که گفتی شوهرت هنگام بیرون رفتن شما ازت می پرسه رو 10 بار از من می پرسه منم یه وقتایی کلافه می شم اما در مورد چک فکر کنم اشتباه کردی
من هم 6 ماه پیش یه اشتباهی تو همین مایه ها کردم که هنوز مساله اش حل نشده و هی جریمه می شم و من چون پرداخت نمی کنم هی مبلغ می ره بالا ببینمی به کجا می رسه
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
آخییییییییییییی......خوب یه عالمه دوست داره.......حرف بدی نزده.....فقط به مرور زمان اطمینان بده بهش.....مثلا وقتی دارین میرین بیرون انگاری که داری با خودت حرف میزنی (طوری که همسری بشنوه)بگو خوب همه چی هم که برداشتمو......بریم عزیزم....................
ای بابا این مردها همشون همین جورین
خدا نکنه یک کاری بکنن و ما یک وقت اشتباه کنیم
واقعا اعصاب خورد کن هستند همشون اصلا استثنا ندارن
باید یا باهاشون کنار بیایم یا اینکه همش دعوا و جر و بحت می شه
انشاالله که برات مشکلی پیش نمی آد عزیزم
2740
امروز انقدر داد و بیداد کرد که چرا حامل نوشتی چرا انقدر بی خیالی چرا اینطوری چرا اونطوری..............
خودش انقدر همیشه استرس داره هیچ کاری رو نمیتونه درست انجام بده. هرچی تو زندگیمون داریم از من داره. از وام گرفتن و قرارداد نوشتن و رهن خونه و .... همه کارا رو من انجام میدم و اون آقا فقط توصیه های ایمنی میکنه که مواظب باش ال نشه مواظب باش بل نشه. همیشه هم منتظره من یه اشتباهی بکنم که اونو بکوبه تو سرم. دیگه از این کاراش خسته شدم. تمام انگیزه ام رو میگیره.
هر کاری رو بخوام انجام بده اولش میگه نه نمیشه این مشکل پیش میاد اون مشکل پیش میا.
اگه اون کار درست انجام بشه که به روی خودش نمیاره اما اگه خراب بشه هی میگه دیدی گفتم نمیشه...............
سلام آرزو جون ..... شما یه مردی رو به من معرفی کن که این فکر توی کله اش نباشه : من عقل کل هستم و در هر کاری استادم ... بیخیالش شو نه چکت طوریش میشه و نه مردها عوض میشن. همه شون همین اخلاق رو دارن : مممممممممننننننننننن عقل کللللللللللللللللللللللللللللللللم
اگر کسی تو را وادار کرد با او یک فرسنگ همراه باشی ... تو دو فرسنگ همراهی اش کن. این قانون ... رازیست که برای تو ثروت و تحسین به ارمغان می آورد.
گامی دیگر بردار
2706