2737
2739

رفتنتون با خودتونه برگشتتون با خدا ،،،معمولا بچه رو به بهونه ای نگه میدارن تو ان ای سی یو و خودتونو مرخص میکنن تا پول بیشتری بگیرن و اینقد میترسوننتون که جرات نکنید بچه رو بیارید خونه و تکونش بدید ،، شبی ۱و نیم تا سه تومن هم میگیرن برا من شد ۱۵ میلیون ،،،اونم بیخودی ،،۶ و نیم میلیونم برای خودم شد 

افتضاح ترین بیمارستان ممکنه، من امروز زایمان کردم و اتاق خصوصی گرفتم تا صبح داشتن درل کاری و چکش کاری میکردن ساعت ۱ شب، چند بار اعتراض کردم که میخوام استراحت کنم ولی اصلا توجه نکردن، رسیدگی پرسنل هم خیلی خیلی ضعیفه، افتضاح بود افتضاح، بیمارستان دولتی خیلی بهتر از اینجاست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
سلام عزیزم دکتر سارا میر زنده دل بودن سزارین بیمارستان خوب بود پرسنلش خوب بودن فقط اتاقاش کوچیک سه ت ...

دکتر میرزنده دل ترجیحش سزارینع؟ اگ طبیعی بخایم چی؟ دستمزدد جدا میگیره؟ چقر شد هزینه تون

2740
دکتر میرزنده دل ترجیحش سزارینع؟ اگ طبیعی بخایم چی؟ دستمزدد جدا میگیره؟ چقر شد هزینه تون

میگه طبیعی ولی راحت سزارین می‌کنه نه دستمزد نمیگیره ۴/۵ یک سال پیش الان گرون شده 

🤍
میخواید برین تندیس فقط باید پیش دکتر ندا حاجیها خیلی دکتر مهربون و خونگرمیه واقعا به بیمار اهمیت مید ...

شما کی تندیس زایمان کردی؟ من موعد زایمانم اوایل ابان ماهه. دکترم امروز گفت که بیمارستان تندیس هم میره برای زایمان . از دکتر خودم راضی ام ولی بیمارستان هایی که میره رو دوست نداشتم . قبلا میرفت پاسارگاد و مادران الان گویا تندیس هم میره.

میخواستم بدونم برخورد پرسنل چطوری؟

زایمان قبلی صارم بودم و خیلی راضی بودم ولی متاسفانه دیگه طرف قرارداد بیمه ام نیست.

بچه ها خیلی مراقب باشین من اصلا تجربه ی خوبی از تندیس ندارم ، من با کیسه ی آب پاره رفتم بیمارستان و می خواستم طبیعی زایمان کنم چون اون روز ۶ تا سزارینی داشتن منو ولی کردن همسرمم نذاشتن بیاد تو اتاق زایمان هی می گفتن بذار این سزارینی ها رو راه بندازیم بعد ، حتی رو تخت همراه اتاق زایمان طبیعیش یه بیمار سزارینی خوابونده بودن واسه همین من همه ی دردهامو تنها دادم در حالی که کیسه آبم پاره بود و تکون نمی تونستم بخورم ، بعد از ۳-۴ ساعت بالاخره اجازه دادن همسرم بیاد که دیگه تقریبا کرون شده بودم و دکترم هم رسید ، بعد از اون مریض هاشونو راه انداخته بودن تو این وضعیت کرونایی حالا برعکس ۸-۱۰ نفر ریختن تو اتاق زایمان و می رفتن و می اومدن و هیچ حریمی قائل نبودن

از اون بدتر بعد از اینکه زایمانم تموم شد گفتن بشین رو صندلی الان می بریمت بخش و ۴۰ دقیقه گذشت من هی می گفتم لگنم درد می کنه می شه راه برم یا دراز بکشم هی گفتن الان می بریمت و باعث شد بعد از زایمان لگن درد شدید بگیرم تو بخشم که رسیدگشون افتضاح بود هر چیزی می خواستیم ۱۰۰ بار باید می گفتیم چند بارم اشتباه می خواستن داروی سزارینی هارو بهم بزنن خلاصه که به نظرم حتما تجدید نظر کنید تو انتخاب بیمارستانتون

2706