2733
2734

میخوام بدونم اگه هنوز رفلاکس بچه تابید نشدهذباشه بچه به فرض عادی باشهذضرر داره ببلاک کامفورت بخوره یا ببلاک ای ار؟

تا امام رضا(ع)8 وامام جواد(ع) 9 باشد * بگذارید که هشتم گرو نه باشد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
مگه چند مدل داره.براچه نوزادایی کدوماش خوبه.کامفورت بده؟

کامفورت ندادم اچ ا برای بچه های که به پروتین گاوی حساسن من چند ماه دادم راضی بودم

فقط باید بخدا پیله کرد.. زیرا فقط با او میتوان پروانه شد... 
کامفورت ندادم اچ ا برای بچه های که به پروتین گاوی حساسن من چند ماه دادم راضی بودم

چجوری میشه فهمید با چه ازمایشی.بچه من همش قرمز میشه گریه میکنه سینه رو میخوره دو دقیقه اول خوبه قرمززز میشه نمیدونم دلدرده فکنم

اما هی میترسم حساس باشه ب پروتئین گاوی.

ببخشید چند میخرین؟اونوچی بچه های عادی بخورم چیمیشه

2738
چجوری میشه فهمید با چه ازمایشی.بچه من همش قرمز میشه گریه میکنه سینه رو میخوره دو دقیقه اول خوبه قرمز ...

24میخریدم  ولی الان بخاطر تحریم کم شده ....نه مشکلی برای عادی ندارم ... بنظرم از دل درده قرمز شدنش ... 

24میخریدم  ولی الان بخاطر تحریم کم شده ....نه مشکلی برای عادی ندارم ... بنظرم از دل درده قرمز ش ...

ممنونم چون نمیدونم هم دلدرد داره همششش بچم یا رفلاکس پنهانه یا حساسیت گاویه نمیدونم فقط تا شیر میخوره شروع میکنه گریه تا دکتر خوب گیر بیارم ببینم چشه دارم کامفورت میدم گفتم نکنه ازونه

ممنونم چون نمیدونم هم دلدرد داره همششش بچم یا رفلاکس پنهانه یا حساسیت گاویه نمیدونم فقط تا شیر میخور ...

شما باید تا یه هفته شیرخشک تست کنی ببینی بهش میسازه ولی ببلاک مارک خوبی هست و برای رفلاکس ای ار هست ... 15 قبل شیر دادن قطره کولیک ایز متناسب به سنش بهش بده بعد شیر بده .... من الان برای بچه دو ماهم که تا شیر میخوره و دل درد میشه اینکارو میکنم البته شما با پزشک مشورت کن و حتما دکتر ببرش ... یه چیز دیگه اگر خودتون شیر میدید حتما رعایت غذاییی بکنید و گوجه فرنگی و .... نخورید .... 

شما باید تا یه هفته شیرخشک تست کنی ببینی بهش میسازه ولی ببلاک مارک خوبی هست و برای رفلاکس ای ار هست ...

مندی مدت شیر نمیخوردم اما بعد گفتم هنو ثابت نشدهذضررش براش.تازه شرو کردم.

والا الان دلپیچه زیاد داره و بی قراری شبانه میشه بگی نساخته شیر خشک بهش؟بنظرم شیر خشکش میسازه

من قطره میدم کولیکف روزی سبار پسرمن خیلی ریز ریز میخوره شیر اینجوری ک روزی هزار دفه باید بدی بهش قطره رو.اگه بخوام قبل شیردهی بدم

مندی مدت شیر نمیخوردم اما بعد گفتم هنو ثابت نشدهذضررش براش.تازه شرو کردم. والا الان دلپیچه زیاد دار ...

اصلا و بهیچ عنوان شیر نخور....بچه هم دل درد میگیره و هم رفلاکس عزیزم بخاطر لاکتوز ثابت شده منم به بچم شیر میدم نه خامه و نه شیر و نه سس میخورم و فقط گاهی ماست با نعنا .... کولیک ایز و یا هر قطره ای هر  8ساعت میدن و 15دقیقه قبل شیر دادن.....خردخرد بهش شیر نده .... شاید شیرت کمه که کم کم میخوره