2733
2734
عنوان

شما جای من بودید به این ‌خواهرشوهر چی میگفتید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1019 بازدید | 60 پست

من قراره در اینده خواهرشوهر بشم دارم اینجا اموزش میبینم😂😂😂😂😈😈😈😈😈

گر تن بدهی دل ندهی کار خراب است/چون خوردن نوشابه که در جام شراب است/گر دل بدهی تن ندهی باز خراب است/این بار نه جام است و نه نوشابه سراب است/اینجا به تو از عشق و وفا هیچ نگویندچون دغدغه مردم این شهر حجاب است/تن را بدهی دل ندهی فرق ندارد/یک آیه بخوانند گناه تو ثواب است/ای کاش که دلقک شده بودم نه شاعر/در کشور من ارزش انسان به نقاب است/هر جای جهان مرتبه زن بلند است/در کشور من زن مثل میت به حساب است/خریدند تنت را و بریدند کفنت را/به یک آیه و چند سکه ببستن دهنت را/نه روحی به کار است نه عشقی به بار است/فقط شهوت مردانه به اندام تو یار است/شکستند دلت را و غرور و حرمتت راسکوتت گرفت از تو تمام فرصتت رابه نانی تو راضی شدی و هیچ نگفتیهمین است که جاهل زده بر تو همتت را

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بد نباش

خخخخ.سعی میکنم😉😉

گر تن بدهی دل ندهی کار خراب است/چون خوردن نوشابه که در جام شراب است/گر دل بدهی تن ندهی باز خراب است/این بار نه جام است و نه نوشابه سراب است/اینجا به تو از عشق و وفا هیچ نگویندچون دغدغه مردم این شهر حجاب است/تن را بدهی دل ندهی فرق ندارد/یک آیه بخوانند گناه تو ثواب است/ای کاش که دلقک شده بودم نه شاعر/در کشور من ارزش انسان به نقاب است/هر جای جهان مرتبه زن بلند است/در کشور من زن مثل میت به حساب است/خریدند تنت را و بریدند کفنت را/به یک آیه و چند سکه ببستن دهنت را/نه روحی به کار است نه عشقی به بار است/فقط شهوت مردانه به اندام تو یار است/شکستند دلت را و غرور و حرمتت راسکوتت گرفت از تو تمام فرصتت رابه نانی تو راضی شدی و هیچ نگفتیهمین است که جاهل زده بر تو همتت را
2731

منم بخدا بخاطر ناراحتی و جروبحث جواب نمیدم ولی خب دوس دارم بگم و خالی بشم.ولی جلوی خودمومیگیرم نه از روی ترس و بلدنبودن بخاطرحفظ احترام

یکیش این مثلا.خواهرشوهرم از بوشهررفته شمال خونه مادرش ماکرجیم نیومده سرراه اینجا خونه ما بعدکه مانرفتیم شمال اومدن دیدن دختر۱۰ماهمم که تاحالا ندیده بودتش.بعد برگشته میگه شماباید میومدین شمال دیگه نیومدین ما اومدیم

2740
منم بخدا بخاطر ناراحتی و جروبحث جواب نمیدم ولی خب دوس دارم بگم و خالی بشم.ولی جلوی خودمومیگیرم نه از ...

منم میخواستم بگم وظیفه تو بوده بیای مگه من خونه ندارم بایدمبومدی به بچه برادرت سرمیزدی دیدم خیلی طولانیه و قشنگ نمیسوزونه چیزی نگفتم ولی بایدجوابشو بدم و موندم چی بگم بهش

اون ماجرا گذشت ولی از این به بعد با کوچکترین چیزی بهش بگو چون جای مادرم هستید احترامتون واجبه وگرنه بلدم جواب بدم 

خیلی میسوزه 😁

سپاس گزارم از شما که فقط افراد مودب 😘 و مربوط😍 بیان داخل تاپیکم،  کسانی که دغدغه های مادر و نوزاد رو تمسخر و توهین نکنن. دغدغه های من آروغ و شیردهی و پی پی و  دارو و... هست اگر برای شما چرت و پرت هست و فقط می خوای مزه بپرونید لطفا اصلا وارد تاپیکم نشید تاپیک های زیاد دیگه ای هم توی سایت داریم از اونها دیدن بفرمایید. یک دنیا تشکر. والا 😐خوبه که اسمش نی نی سایته، اگر وِر وِر سایت بود چی میشد؟ 😂

بگو قیافه ام مثل مریضاست چون تنم به تن ویروس هایی مثل شما خورده که مریض شدم

سپاس گزارم از شما که فقط افراد مودب 😘 و مربوط😍 بیان داخل تاپیکم،  کسانی که دغدغه های مادر و نوزاد رو تمسخر و توهین نکنن. دغدغه های من آروغ و شیردهی و پی پی و  دارو و... هست اگر برای شما چرت و پرت هست و فقط می خوای مزه بپرونید لطفا اصلا وارد تاپیکم نشید تاپیک های زیاد دیگه ای هم توی سایت داریم از اونها دیدن بفرمایید. یک دنیا تشکر. والا 😐خوبه که اسمش نی نی سایته، اگر وِر وِر سایت بود چی میشد؟ 😂
2706