2733
2734
عنوان

شما جای من بودید به این ‌خواهرشوهر چی میگفتید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1019 بازدید | 60 پست

بگو من شاید بدون ارایش قیافم بیحال باشه ولی خب عزیزم شما وقتی ارایشم داری قیافت مصنوعیه چه برسه آرایش نکنی .بعد یه لبخند بزن بگو ناراحت نشیا چون باهات راحتم رک‌گفتم

خودت باش، مگه خودت چشه؟!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

منم جای تو بودم اون لحظه خشکم میزد و شوکه میشدم ولی بعضیا خوب حاضر جوابن

اگر بچت به خودت رفته بعدا سر یه صحبتی که شد بگو خداروشکر که بچم مثل خودم خوشگله و به خانواده شوهرم نرفته که همشون آرایش لازمن

بگو الهیی قربونت برم که انقدر خوشگلی تو ولی به چشم من خوشگلی چون خیلی ها گفتن اصلا قیافه خوشگلی نداری درحد معمولی هستی اونم با آرایش 

دنیا همه هیچ و کار دنیا همه هیچ ای هیچ تو بهر هیچ برهیچ مپیچ
9خواهر شوهر ماهه🌕 چشم وابروش سیاهه😌 خواهرشوهر عزیزه😚 خوبی ازش میریزه☺ خواهرشوهر بهترینه😍فرشته رو ...

این همه دروغ بخاطر یه شام😒

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧
2738

عزیزانی که میگن باخواهرشوهر باید مثل ابجی خودت باشی

مگه ادم بیماره بیخود ناراحت بشه یا کمبود عاطفی داریم که به کسی که بهمون بدی میکنه علاقه ابراز کنیم

اخه ادم نمیتونه خودشو گول بزنه

🍃🍃🍃

منکه یدفه خواهرشوهرم گفت چ انگشتای،پاهات زشته کج وکولس. گفتم ازپاهای توکه بهتره گنده وپربادمثل دستکش هایی میمونه ک بادشون کردی.خخخخ😉😉😉اینجوری جواب بده

همسرعزیزم،دخترای نازم،من عاشقتونم😘😘😘
حرف خوبی نزدی که من این وسط زشتم !

اون حرف رو با طعنه بهش زدم و همون لحظه خواهرشوهر بزرگترم بهش گفت چرا اینقدر خواهر شوهر بازی در میاری خجالت بکش

من توی کل فامیلشون از همه تحصیلکرده ترم و از نظر مالی از اونا خیلی بالاتر بودم و با همسرم ازدواج کردم

نمیگم خوشگلم اما چهرم کاملا معمولی یعنی از خانواده شوهرم کمتر نیستم

همون موقع باید جواب میدادی نه الان میگفتی اول ی نگاه تو آینه پشت سر خودت بنداز بعد راجب چهره من نظر ...

دیدیش مگه😂

اینقدر به لبخندِ عزیزم گیر دادید براتون لبخند جدید گذاشتم.راضی شدید؟😂