2733
2739
عنوان

داستان واقعي رقابت عشقي دوخواهر از دل تاريخ!

| مشاهده متن کامل بحث + 7509 بازدید | 101 پست
حالا هرچقدم از زیبایی‌این باغبان باشی تعریف کنن منکه دیدم عکس‌زنای قاجارو همشون شبیه رضا شفیعی جم ب ...

عكس خانم باشي هم تو تاپيك هست 

ماشاء الله لاحول و لاقوه الا بالله العلی العظیم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

یه روزی رفتیم تو کوچه با دوستامون بازی کردیم بدون اینکه بدونیم اخرین بار بوده😥😣کی فکرشو میکرد یه روز با ادمایی حرف بزنیم که تا اخر عمرمون شاید هیچ وقت نبینیمشون🤩😍

خانماااا ادامش کوووو

یه روزی رفتیم تو کوچه با دوستامون بازی کردیم بدون اینکه بدونیم اخرین بار بوده😥😣کی فکرشو میکرد یه روز با ادمایی حرف بزنیم که تا اخر عمرمون شاید هیچ وقت نبینیمشون🤩😍

بچه ها ی خانومی تو منطقه ما بود که فوقالعاده زیبا بود پوست سفید چشمای عسلی گیرا و قد بلند وقتی من دیدمش سنش خیلی بالا بود ولی با این حال بازم خیلی خوشگل بود  میگفتن معشوقه یک هفته ای یکی از شاهزاده های قاجار بوده که برای شکار و تفریح به ا ن منطقه اومده و اینطوری کلی هم باغ و زمین و جواهرات نصیبش شده بود طوری که بچه هاش الانم کلی پولدارن.

بعد  خب من باورم نمیشه شاه مملکت میاد این زشت ها رو دور خودش جنع میکنه؟

🧡🧡گروه نارنجی🧡🧡 قد ۱۶۰🧡..وزن قبلی ۸۶🧡وزن فعلی81،🧡وزن هدف۶۵،🧡هیچ چیز مثل پوشیدن لباس های سایز ۳۸ حال منو خوب نمیکنه.پس پیش به سوی رسیدن به سبک زندگی سالم و تناسب اندام همیشکی،،🧡هوراااا