2733
2739
عنوان

سردرد😢😢😢😢

669 بازدید | 29 پست

سلام بچها میشه کمکم کنید ،هم خودم هم شوهرم چنان سردرد میگیریم که نگو نپرس جوری که فقط سرمونو با یه چیزی میبندیم برقارو خاموش میکنیم .دکترم تاثیری نداشته .کسی تجربه ای داره .یا قرص خاصی میدونید ما استفاده کنیم خوب شیم بخدا خسته شدم دیگه ....

دیگه ن مامان دارم نه بابا میشه واسه شادی روحشون یه صلوات بفرستید ...😢😢😢
پیش پزشک مغز و اعصاب خوب برید تا داروی مناسب بهتون بده سردردتون خفیف بشه.. من همین کارو کردم. میگرن ...

خودمونم گفتیم شاید میگرن داریم ....😢😢😢

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خودمونم گفتیم شاید میگرن داریم ....😢😢😢

آخی عزیزم.. سردرد خیلی بده درکت می کنم من یه مدت کلا از کار و زندگی افتاده بودم ولی رفتم پیش دکتر بابک زمانی مطبش سعادت آباده دارو نوشت. شش ماه والپروات سدیم و 6 ماهم دپاکین مصرف کردم. بعدم کلا قرصو قطع کردم. الان خیییییلیییی بهترم...

یا سرت زیاد تو گوشیه، کم می خوابین. من وقتی این کارارو میکنم بعدش سردرد میگیرم بدجوررررر

ن زیادم نیست گاهی میرم سراغ گوشی 

2738
آخی عزیزم.. سردرد خیلی بده درکت می کنم من یه مدت کلا از کار و زندگی افتاده بودم ولی رفتم پیش دکتر با ...

بخرم خودم بخورم 

سردی زیاد نخورین، از یکی شنیدم میگفت گرمیو زعفرون زیاد بخور حالا نمیدونم چقدر تاثیر داره

دنبال یه چیزیم فقط اروم شیم دیگه کلافم کرده

بخرم خودم بخورم 

نه عزیزم اصلا سرخود این کارو نکن. من ام آر آی دادم و دکتر از روی اون تشخیص داد که چه نوع دارویی بهم بده واسه همین جواب گرفتم. برای همین میگم پیش یه دکتر خوب برید حتما..

آخی عزیزم.. سردرد خیلی بده درکت می کنم من یه مدت کلا از کار و زندگی افتاده بودم ولی رفتم پیش دکتر با ...

خداروشکر که خوب شدی عزیزم واسه منم دعا کن خوب شم 

نه عزیزم اصلا سرخود این کارو نکن. من ام آر آی دادم و دکتر از روی اون تشخیص داد که چه نوع دارویی بهم ...

😢😢😢😢😢😢

2706