2733
2739
عنوان

جویای کار در منزل

208 بازدید | 6 پست

سلام

برای یه خانمی دنبال کار می گردیم که توی منزل خودش انجام بده، اگر جایی سراغ دارین یا پیشنهادی دارین بفرمایین

به قومی مبتلا شده ایم که فکر می کنند، خدا، جز آن ها کس دیگری را هدایت نکرده....

من چن وقته با این لینک درامد دارم فقط دارم تبلیغات نگاه میکنم هر وق گوشی دستم گرفتم اصنم وقت گیر نیس.کم کم هر ماه به درامدت اضافه میشه هر چند کم ولی بازم خداروشکر

اول برو ثبت نام کن بعد این لینک بعدشم فیس نما رو از بازار دانلود کن و نصب کن و شرو کن

سلام. با این لینک عضو فیسـنما شو و پول در بیار:

https://facenama.com/signup/r:1636961

میخایم با قانون جذب باردار شدم هورررررررا....دختر قشنگ و سفیدو سالمم تو راهه... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من چن وقته با این لینک درامد دارم فقط دارم تبلیغات نگاه میکنم هر وق گوشی دستم گرفتم اصنم وقت گیر نیس ...

ممنون

به قومی مبتلا شده ایم که فکر می کنند، خدا، جز آن ها کس دیگری را هدایت نکرده....
2731

کسانی که جویای کار خوب و مطئن هستند (بانوان و اقایون محترم )  چه تهران چه عزیزان شهرستان یک پیشهاد کاری دارم براشون موسسه پرستاری مهرگان کارشون استخدام پرستار سالمند،کودک،بیمار در منزل و بیمارستان هست عزیزانی که علاقمند به کار پرستاری هستند میتونند به موسسه مهرگان مراجعه کنند(دقت کنید کنید این کار نیاز به مدرک تحصیلی و سن خاصی نداره) 09197297120_77687591_77687596 درآمد کار از 5 تا 10 میلیون هستد (بدون نیاز به سرمایه )دوستان شهرستانی فقط کافیه تماس بگیرند تا در همان شهر خودشون کار معرفی بشه بهشون 

(هدف ما کمک به خلق است)

سلام و خسته نباشید خدمت عزیزان جویای کار :

دوستان شرکت مرکز پرستاری تدبیر کارش اعزام پرستار سالمند-کودک-بیمار-نوزاد در منزل و همراه بیمار در بیمارستان هستش دوستانی که علاقمند به کار پرستاری هستند میتوانند به شماره زیر تماس بگیرند و بعد از گزینش وارد این کار بشند.شرکت پرستاری تدبیر واقع در تهران هست که دوستان شهرستان هم فقط در همان جایی که سکونت دارند میتونند پرستار بشند .

این کار نیاز به مدرک تحصیلی خاص ،شرایط سنی ،جنسیت نداره و بدون سرمایه اولیه هست حقوق این کار از 5 میلیون تا 15 میلیون هست که بستگی به کار شما داره

09198252068-88344377-88864506

جهت دریافت آدرس به صورت اتوماتیک عدد 1 به سامانه های  پیام کوتاه  5000292920  –   02188344377 ارسال نمایید

سایت :      www.ttadbir.com@gmail.com           

واتس اپ :             09128889359      

ایمیل :             info@ttadbir.com

محلاتی هستم مربی و مشاور کسب و کار اینترنتی

برای کسب اطلاعات بیشتر در  رابطه با کار پاره وقت آنلاین با شماره زیر تماس بگیرید و یک مشاوره کاری رایگان دریافت کنید

۰۹۹۱۳۶۰۲۹۸۵ محلاتی