2733
2734
عنوان

مامانای خرداد و تیر ۹۸ (انرژی مثبت )

| مشاهده متن کامل بحث + 444752 بازدید | 47801 پست
مامانای عزیزم سلام چیزی نمونده به زایمانم ولی هنوز اسم انتخاب نکردم واسه دخترم لطفا نظرتون رو در مور ...

همشون قشنگه عزیزم فقط به نظرم سلین خوش اهنگ نیست البته چون نظر خواستی در کمال احترام نظر دادم . السانا و اوینا از همه قشنگ تره .

اللهم صلی علی محمد و آل محمد  
بچه ها برای زخم سینه باید چیکار کرد؟ نوک سینه هام پوستشون دارن کنده میشن بنظرتون چیکارکنم میترسم زا ...

کرم شقاق سینه بخر بعد زایمان بزن 

اللهم صلی علی محمد و آل محمد  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اینم دخترم عسل

ای جانم 😍😍چه دختر نازی😍😍😍😍😘😘

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧
2738

من هنوز باور نکردم تو شکمم یه نی نی وقراره بدنیا بیاد😁وای یعنی چه شکلی😀امیدوارم شبیه مادرشوهر وبرادرشوهرهام وخاهرشوهرهام نباشه چون نمیتونم زن پیدا کنم براش.

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧
بچه ها رفتم سونو داپلر آمدم اما خیلی حالم گرفته شده معدم ریخت به هم اصلا حال حوصله ندارم ..دکتر سه س ...

عجب نامردی بوده   

نگران نباش عزیزم چون چیزی خطرناک تر از استرس نیست ( به خودتم بگو) 

دمنوش چی؟ گل گاو زبان و تخم شوید؟  گل مغربی چیه شیافش ببخشید از مقعد استفاده کنم؟

1 .زیره و رازیانه یه قاشق غذا خوری آسیاب کن توی یک لیوان آب خوش بریز بزار دم بکشه

2. یه قاشق غذا خوری گل گاو زبان با نبات بزار دم بکشه یک لیوان بخور نبات دهانه رحم رو باز میکنه

3. مریم گلی یه قاشق غذا خوری بزار ده دقیقه جوش بیاد با عسل بخور

4 تخم شوید بزار ده دقیقه جوش بیاد از سافی رد کن بخور

تخم شوید واسه کسانی استفاده میشه که زایمان طبیعی دارن و مدت زمان زایمان رو کم میکنه 

شیاف گل مغربی رو از دارو خانه میخری هفته 39 شبی یکی سوراخ میکنی وارد واژن میکنی تا صبح خودش خالی میشه رحم رو نرم میکنه هفته 40 روزی دوتا یکی صبح یکی شب استفاده میکنی

قرص هم هست اما کارای زیادی نداره شیاف بهتره

پسر معمولا میگن به خانواده مادری شباهت پیدا میکنه نمیدونم چقد صحت داره😄

خدا از دهنت بشنوه🙇🙇🙇

2706