2733
2739
عنوان

مامانای خرداد و تیر ۹۸ (انرژی مثبت )

| مشاهده متن کامل بحث + 444769 بازدید | 47801 پست

سلام مامانا خوبید من امروز سیسمونیم رو بسته بندی کردیم لباس خیلی خریدم هم دخترونه هم پسرونه نی نیم ولی دختر حتی مثلا چند تا لباس تا برای ۱سال تا۶و۷ سالگی خریدم البته بیشتر تا ۴سال ولی نوزادی تا سایز ۳خریدم تاچه سایزی نوزادی باید بگیرم 

دخترم نفسمه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچها من خیلی دوس دارم زایمان طبیعی کنم.مامانم زایماناش راحت بوده و بدون بخیه بوده.اما میترسم اخرش جا ...

من بچه اولم طبیعی بودم راضیم اینم انشالله با کمک خدا طبیعی میزام

وخدایی که برایم کافیست❤❤❤❤
خانوما از نرگس جون خبر ندارین؟قبلا بیشتر میومد؟ چون همگی هفته های آخر هستیم وبلاخره گاهی زایمان زود ...

سلام هانی جون

ممنون که به یادم بودی

خوبم پسرم هم خوبه خداروشکر

شما خوبی؟

کوچولوت خوبه؟

چند روزی نبودم یکم گرفتار بودم اما از شنبه بیشتر میام به امید خدا

خدایا شکرت
2742

بچه ها من چند روز وقتی ببخشیدا میرم دستشویی یا روی دوزانو میشیم پاهام و لگنم قفل میشه دیگه نمیتونم بلند شم کلا دسشویی رفتم برام عذاب شده کسی مثل من هستش

خدایا به حق خودت نی نی منم سالم سالم باشه 
دوقلوهای منم به دنیا اومدن🤗هنوز نمیذارن عکس بگیرم دخترم ۱۶۰۰ پسرم ۱۸۰۰ بود وزنشون زایمان زودرس شدم

ارغوان جون تبریک میگم عزیزم الان پستتو خوندم اصلا شوکه شدم فکر نمیکردم شما اولین نفر گروه باشی انشالله دوقولو هاتون خوش قدم باشن 😍😍😘😘😘

خدایا شکرت بابت هدیه قشنگت

سلام خانوما دیروز رفتم دکتر بهش گفتم شکمم هی سفت میشه مثل دلپیچه گفت انقباضه اگه بیشتر از ۸تا در روز باشه بهت امپول میدم از صبح شمردم همونقده کسی بوده اینجوری باشه با امپول هفته چند زایمان کردین؟

خیابان زمستان کوچه اسفند پلاک ۱۲😍گل دخترم اومد بغلم خدایا مرسی بابت هدیه قشنگت
2738
بچه ها من چند روز وقتی ببخشیدا میرم دستشویی یا روی دوزانو میشیم پاهام و لگنم قفل میشه دیگه نمیتونم ب ...

دستشویی معمولی خیلی سخته،، من از الان سختمه شما که جای خود داری،، من از توالت فرنگی استفاده میکنم مگه مهمونی باشم 

زیر شکمت سفت میشه؟ من اطلاعی ندارم از آمپولا

ن زیر شکمم یا یکی دوبار بیشتر خود شکمم قشنگ با چشم دیده میشه ی جای شکمم میاد بالا تر

آره انقباضه،، من یادمه ماه 8 اینجوری شدم تو بارداری اولم،، قرص خوردم یه مدتی،، 39 هفته و 4 روز زایما ...

واااااای خداااااا من هنوز هفته ۲۶هستم  

عزیزم با تشکیل گروه اینجا ممکنه خلوت بشه بچه ها پیدامون نکنن ما قول دادیم تا آخر باهم باشیم . برای ه ...

فاطمه جون خوبی عزیزم گل پسرات خوبن خوشحالم که دوباره برگشتی هر وقت گروه تشکیل دادی من رو هم یادت باشه😘😘

خدایا شکرت بابت هدیه قشنگت
2706