2733
2734
عنوان

ازمون قلمچی

30 بازدید | 4 پست

کسی از قیمت ازمن ها خبر داره؟ 

دیدم مثلا برای متوسطه اوله زده 500 برای دوم یک میلیون منظورکل ازمون های در ساله؟ تابستون هم حساب میشه؟ 

اگه این امضارو میخونی برای دعا میکنی قبول شم؟ بگی صلوات میفرستم

از آذر 1402 تا تیر ماه 1403 پایه دوازدهم انسانی 5700 

اگر از مهر یا تابستان ثبت کنی هم بیشتر میشه هزینه

#کرمانم_تسلیت 🖤برای دختری با کاپشن صورتی و گوشواره های قلبی💔🥀😭                                                                       اینکه دست کم میگیرن آرزوهاتو نترس اونا فکر تو رو ندارن منطقیه پس😉من فقط یه بار به دنیام میام میخوام که جوری زندگی کنم که خودم دوست دارم🤗میدونم میتونم...دنیا مال منه،وسط سیاهی هم من دلم روشنه یه روز میام و تاپیک رتبه سه رقمی شدنمو میزنم😍😍میشه برا رسیدن به اون روز یه صلوات مهمونم کنی؟:)1402/8/18برای منِ چند سال بعدت تلاش کن که خوشحالش کنی:)) ۱۴۰۲/۱۰/۱       ((((کاربری دست دو نفره)))))
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

از آذر 1402 تا تیر ماه 1403 پایه دوازدهم انسانی 5700  اگر از مهر یا تابستان ثبت کنی هم بیشتر م ...

خبر دارین از متوسطه اول؟ 

اگه این امضارو میخونی برای دعا میکنی قبول شم؟ بگی صلوات میفرستم
2731
خبر دارین از متوسطه اول؟ 

از متوسطه اول نه

#کرمانم_تسلیت 🖤برای دختری با کاپشن صورتی و گوشواره های قلبی💔🥀😭                                                                       اینکه دست کم میگیرن آرزوهاتو نترس اونا فکر تو رو ندارن منطقیه پس😉من فقط یه بار به دنیام میام میخوام که جوری زندگی کنم که خودم دوست دارم🤗میدونم میتونم...دنیا مال منه،وسط سیاهی هم من دلم روشنه یه روز میام و تاپیک رتبه سه رقمی شدنمو میزنم😍😍میشه برا رسیدن به اون روز یه صلوات مهمونم کنی؟:)1402/8/18برای منِ چند سال بعدت تلاش کن که خوشحالش کنی:)) ۱۴۰۲/۱۰/۱       ((((کاربری دست دو نفره)))))