2737
2734
عنوان

مامانای خرداد و تیر ۹۸ (انرژی مثبت )

| مشاهده متن کامل بحث + 444752 بازدید | 47801 پست
نه عزیزم کجا فرستادی  

پاک کردم آخه گفتم یهو آشنا کسی ببینه یا خودش این جا باشه زشت نشم...حالا هر وقت بودی بگو تا بفرستم ....یه نمونه دیدم تو کار عالی بود خاستم ...فقط چون گلش گرون بود گفتم گل ساده بزن اصلا زمین آسمون فرق کرد جنسشم تو عکس شبیه حریر اینجا شبیه پشبند البته بهم گفت تور اما بااین قیمت ضرر کردم😢

با همه سختی هایی که کشیدم آخر عشقم امد بغلم ....خدایا به همه از این خوشمزه ها بده 🙏🙏🙏🙏تیکر تولد یه دونه دخملم 🤗🎂💝

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
عزیزم حواست به دوزش باشه من 500 رو دو هفته ای یه بار میزنم. برو مطب از دکترت بپرس سرخود مصرف نکن

دکتر به منم گفت هفته ای ۲۵۰ تا بزن،ولی از اونجایی که من از سوزن میترسم نزدم شیاف میزارم😢

2740
برو اداره پست کد پستی خونه رو بهتون میده یا میتونی ادرس جای دیگه رو بدی..مثلا خونه بابات اینا

بابام اینا شمال زندگی میکنن..به احتمال زیاد یا میرم پست یا ادرس خونه دوستمو میدم

سلام مامانا خوبید من امروز سیسمونیم رو بسته بندی کردیم لباس خیلی خریدم هم دخترونه هم پسرونه نی نیم و ...

نوزادی تا سایز ۳ کافیه بعدش نی نی به دنیا بیاد طبق سایز و فصل براش می خری عزیزم . 

اللهم صلی علی محمد و آل محمد  
جدی میگی اخه دکتر دیروز به منم داد ده تایی وایه ده روز روزی یکی

دکتر من اون اولا بهم داد منم کلی پرس و جو کردم  از دکترای دیگه و دکتر داروخونه و دو هفته خوردم هیچ مشکلی هم پیش نیومد . 

برم یعنی میدن؟؟باید فردا صبح حتما برم ..دورم هست ولی چاره ندارم.

اول بپرس اگر پست نکردن بعدا برو دختر .

یا اینکه اگر همسایه صمیمی داری کدپستی اونو بده فوقش می ره خونه اونا . برات میاره

سلام به همه

من یه چیزی تو کتاب بارداری به زبان آدمیزاد خوندم در مورد انقباض که مشکلم رو حل کرد

اونجا نوشته بود هروقت حس کردید انقباض دارید انگشتتون رو بزنید به لپتون بعد بزنید به پیشونیتون ( ببینید سفتیش چقدر فرق داره )

حالا بالای شکمتون ( که میشه قله رحم ) با انگشت فشار بدین اگه مثل لپ رفت تو یعنی انقباض نیست اگه به سفتی پیشانی بود یعنی انقباضه

من که کلا با این مثال وسواسم خیلی کم شد برای انقباض

از دکترم پرسیدم گفت کاملا درسته چون موقع انقباض رحم سفت میشه و بالاش هم باید سفت شده باشه اما پایین شکم به خاطر وضعیت جنین یا کشیدگی پوست یا حتی نفخ ممکنه سفت باشه ولی انقباض نیست

البته اونا معتقدن از هفته ۳۸ باید به این چیزا دقت کرد نه مثل ما از هفته ۲۰ 

خدایا شکرت
سلام به همه من یه چیزی تو کتاب بارداری به زبان آدمیزاد خوندم در مورد انقباض که مشکلم رو حل کرد اون ...

سلام نرگس چه روش خوبی 😁

جالب بود.قله رحم یعنی زیر قفسه سینه درسته؟ اما من از ترسم نمیتونم زیاد فشاربدم اما مثل لپ هم نرم نیستا😂😂

خدایا شکرت 
2706