2737
2734
عنوان

ماسک موی خانگی طبق طبع سر

1911 بازدید | 2 پست

دوستان از ماسک مویی راضی هستین لطفا دستورشو بدین و بگین برای چی خوبه؟! 

موی چرب،خشک،ریزش،افزایش رشد و.... 

خودم یکی بگم:

برای رشد و ریزش مو خوبه اگر طبع سرتون سرده براتون جواب میده

یه دونه پیاز

یه کم ژل آلوئه ورا 

روغن رزماری(کاملا بوی پیازو میگیره)چند قطره

اینارو بریزید مخلوط کن کامل مخلوط شن بعد از صافی یا جوراب تمیز رد کنید بعد ماساژ بدید یا اسپری کنید به سرتون نیم الی یک ساعت بمونه.هفته ای یک بار کافیه.

طبع سرتون هم با طبع بدن ممکنه فرق کنه.راه های زیادی هست که طبع سرتون رو بشناسید تو گوگل سرچ کنید میاره براتون.یکیش اینه انگشت بزارید کف سرتون اگه سریع داغی رو حس کردید گرمه اما اگه یه کم طول کشید گرمی سرو حس کنید سرده.

دقت کنید که برای سر با طبع سرد ماسک با طبع گرم و بالعکس مناسبه وگرنه یا جواب نمیده یا بدتر میشه.میتونید ماسکاتون رو متعادل کنید بزارید مثلا پیاز گرمه با آلوئه ورا متعادل میشه.

و اینکه ماسک با یه بار جواب نمیده تکرارش کنید حتما

❤️😊

هر مرحله از زندگیم که منتظر موندم بگذره و غمش تموم شه،گذشت اما تموم نشد.غم بزرگتر،چالشای سخت تر،مشکلات بیشتر... آینده برام ترسناکه💔

سلام من ریزش مودارم طوری که سرم دیگه داره خالی میشه همه چی امتحان کردم وبدتر شد طبع سرم خیلی گرمه طوری که باخوردن گرمیجات سردردمیشم اگه پیاز با آلوورا امتحان کنم خوبه وآیا دررشد مجددمد تاثیرداره ممنون میشم جوابم روبدین

سعی کن عهدی را که در طوفان با خدامیبندی، درآرامش فراموش نکنی..
سلام من ریزش مودارم طوری که سرم دیگه داره خالی میشه همه چی امتحان کردم وبدتر شد طبع سرم خیلی گرمه طو ...

سلام عزیزم پیاز طبع گرمی داره و برای سر شما توصیه نمیشه آلوئه ورا به تنهایی استفاده کنید و آب زیاد بنوشید.اگرم دنبال راه حل قطعی هستید حتما چکاپ بدید

هر مرحله از زندگیم که منتظر موندم بگذره و غمش تموم شه،گذشت اما تموم نشد.غم بزرگتر،چالشای سخت تر،مشکلات بیشتر... آینده برام ترسناکه💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.