2733
2734

من برای اولین بار میخوام تو جاده رانندگی کنم البته سالهاست تو شهر رانندگی کردم اما تجربه جاده رو ندارم خیلی سخته ایا؟ به چه نکاتی باید دقت کنم میشه راهنمایی کنید البته یه مسیر کوتاه دو ساعته هست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیزم‌اتفاقا‌رانندگی‌تو‌جاده‌خطرناکتره‌چون‌سرعت‌بالاتره‌...مواظب‌باش‌وتو‌با‌سرعت‌مطمعن‌خودت‌برون‌که‌کنترل‌رو‌ماشین‌داشته‌باشی...

رانندگی‌تو‌جاده‌هوشیاری‌بالا‌میخواد..چون‌ممکنه‌تو‌راه‌خودت‌رو‌بری‌ولی‌ماشین‌دیگه‌نه

2738

اگه تو مسیرتون تردد ماشین سنگین نباشه ک 

خیلیییی راحته

ماشین سنگین تو راهتون باشه چون بار اولتونه شاید یکم هول کنین

با قد ۱۷۰:وزن اولیه ۱۰۰😬وزن فعلی ۷۰😍وزن هدف ۶۵ 🤤  همین الانم بدنم عالی و بی نقصه اما من همیشه بهترین و میخوام و تا آبان میرسم بهش💪🥹 به امید دیدن وزن هدف رو ترازو🥳🥳🥳

تو جاده  خیلی راحتتره فقط باید موقع سبقت حواست ب اینه ها باشه و فاصله تو با ماشین جلویی رعایت کنی.البته من وقتی شوهرم همرامه تو جاده رانندگی میکنم ازش میپرسم سبقت بگیرم یا ن

🤚

باید‌ سرعت عملت بالا باشه

آینه ها خیلی مهمه

اگه دیدی نمیتونی با سرعت بالا بری از قسمت کندرو (لاین۱ )برو

من به خورشید باور دارم حتی وقتی نوری از آن نمی تابد! من به عشق باور دارم حتی وقتی که تنها هستم !من به خدا باور دارم حتی وقتی که سکوت پیشه کرده است!

یک مث تو شهر هی نباید ترمز کنی، دو

اگر میخوای یواش بری تو لاین کم سرعت برو

سه تو نقطه کور ماشین بزرگا نری

چهار زیاد نزدیگ تریلی ها نشو چون ترمزشون سرع میگیره تا تو بیا بگیری خدا نکرده میری زیر، ومهتر اینکه نترس وقتی تجربه رانندگی داری پس بلدی ولی اگر تو لاین سرعت رفتی همون سرعتی ک مجازه برو نه کمتر

خیلی خیلی راحته‌ تو شهر سخته بابا. جاده گازشو میگیری رااااحت

نه خیلی سخته، وقتی میفتی پشت کامیون یا تریلی و باید سبقت بگیری، از روبرو هم ماشین میاد، جاده ها هم معمولا تک لاین هستن

2706