2737
2734
عنوان

دورهمی تازه مادر شده ها (بچه های ناز زیر یک سال) تبادل اطلاعات و تجربه

| مشاهده متن کامل بحث + 47406 بازدید | 6062 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام واسه سفیده خیلی زوده و اینکه سفیده الرژی میده واسه همینم میگن بعد یک سالگی جیغ هارو نمیدونم شای ...

سلام اره خیلی عجله کردم واسه سفیده😞دخترم پریروز تا حالا مریضه همش تب داره بهونه میگیره دوبارم جهشی بالا اورد من خیلی بی فکرم. امروز یکمی بهتره خداروشکر😢😢

2731
درسته واقعاً نمیشه منکر این شد که سلامتی خیلی مهمه  حالا ی کوچوووولو لپش بزرگتر شده نمیدونم از ...

ای جان عزیزم چشمش نزنی خوشگل خانمو😘😘😘

والا من قبلا یکی از ارزوهام پرشدن بدنم بود هرراهی رو هم رفتم حتی باشگاهم رفتم اخرش نشد که نشد. دیگه پیگیرش نشدم😊😊

ای جان عزیزم چشمش نزنی خوشگل خانمو😘😘 😘 والا من قبلا یکی از ارزوهام پرشدن بدنم بود هرراهی رو هم ...

هانی عزیزم اگه میخایی چاق شی و افزایش وزن داشته باشی کپسولهای گیاهی رو امتحان کن من قبل از ازدواج پنجاه کیلو بودم دو سه ماه از اونا خوردم شدم پنجاه وونه الانم همونم 

2738

سلام ماماناي گل ني ني من انشالله تا چند هفته ديگه دنيا مياد 

ساك وسايل نوزاد چيا بايد بزارم و كي ببرم وقتي اومدن ملاقاتم بيارن يا همراه خودم ببرم 

اي اميد نااميدا حسييييين😢.                                           تو رژيمم🥰وزن فعلي ٧٣/٤😫هدف اوليه٧٠😣هدف دوم٦٧🙁هدف سوم٦٤😕هدف چهارم ٦١🙂هدف پنجم٥٨☺️هدف ششم٥٥😊انشاالله تا ابان ماه بهش ميرسمممممم🥰🥰🥰😍 
هانی جون چن ماهه س دخملت من به نفس یازده ماهشه خیلی کم دادم طوریش نشد 

نه ماهش هفته دیگه تمومه عزیزم. من دخترم کلا از اولش الرژی داشت به خیلی چیزا.بعد الرژیش بهتر شده بود منم فک کردم اگه بهش همچی بدم دیگه اذیت نمیشه ولی متاسفانه عجله کردم.یعنی وقت نداشتم تخم مرغو بذارم ابپزبشه بعد زرده رو جدا کنم بهش بدم همینطوری سرخش کردم با سفیده بهش دادمش که حالش بد شد تموم قسمت پوشکش قرمز و دون دون شده پشت گردن و یکمی هم لپاش دون زده😞😞😞

2706