2733
2739
عنوان

فرزند سوم

| مشاهده متن کامل بحث + 3491 بازدید | 60 پست
نه اینطور نیست. منم می خوای براتون صدها خواهر و برادر مثال بزنم که سایه همدیگه رو با تیر می زنن؟! &n ...

اونم  استثنا داره . اگر پدر و مادر خوب باشن و بچه ها رو جمع کنن کنار هم خانواده محکم میشه

شهید تهرانی مقدم : “فقط انسان های ضعیف به اندازه ی امکاناتشان کار میکنند”
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره خیلی شرایط سختی داره نگهداری و تربیت ....اونم بچه های این زمونه‌...با پاسخ های مامانای عزیز تا ح ...

من یه دختر سیزده ساله و یه پسر هفت ساله و یه پسر دو ساله دارم ..همسرمم خدا بخاد چهار ساله دیگه بازنشسته میشه

2728

والا من که دوتا بچه دارم اصلا اعصاب سومی ندارم بعدم تو این اوصاع مملکت به خدا ظلم در حق بچه منم با این دوتا اصلا هیچی از زندگی نفهمیدم فقط بچه بیار و بزرگ کن

ما خودمون ۴ تاییم ولی اصلا خوب نیستیم باهم شوهرمم ۵ تا فقط در حد سلام علیک سال به سال نمیبینمشون

من میتونم به لاغری برسم😊وزن اولیه ۸۶😔وزن فعلی ۶۷/۳۰۰😊وزن هدف اول ۶۰😄وزن هدف دوم ۵۸😂هوررررااااا👏

ممنون از همه دوستهای عزیزم که نظراتشونو گفتم ...خیلی ممنون...😙😚😙😚😙😚منم به این نتیجه رسیدم که بی خیال سومی بشم و وقت و سرمایه ام و صرف همین دوتا بچه بکنم بهتره....بقول بعضیا ما که توی دوره ی بزرگ شدیم که محبت و رفت آمد بین خانواده ها موج میزد این شدیم وای بحال دوره بچه های ما .......احوال پدرو مادرشونو بپرسن هنر کردن😁.

و بازهم تشکر میکنم از همه دوستای گلم...نظراتتون مفید بود....

2738
شوهرمم بچه دوست داره و خیلی همکاری میکنه...ولی میگه از آینده میترسم این مملکت ثبات نداره....

دیگه آینده بچه هامون از آینده ماها که بدتر نمیشه ! طلای 110 تومنی شد 400 تومن ، رب 4 تومنی شده 20 تومن ! ولی همچنان استوار ایستاده ایم و پیش به سوی جلو میرویم!

اگه حوصله و توان داری بیار 

من خودم سه تا دارم، در حال تحصیل هم هستم و میخوام ان شا الله تا قبل از سی سالگیم، ارشدم رو هم بگیرم. و بعدش چهارمی رو هم اگر خدا بخواد، بیارم.... 

بستگی به اراده و روحیه خودت داره عزیزم... 

و اینکه میگن اگه بچه زیاد بیاری،آدم رو پیر میکنه رو هم قبول ندارم... من با وجود 28 سال سن، هنوز 22 ساله نشون میدم (با توجه به گفته ی دیگران) و خیلی های دیگه رو هم دیدم که اینجور بودن... 

کلاً بستگی به این داره که زندگی رو زیاد سخت نگیری، تا سخت نگذره! 

خواهرم دنیا بی تو چقدر خالیست 🖤 #یه_نصیحت‌_دوستانه‌🤔 می‌دونی رفیق؛حقیقتش‌ اینه که هممون‌ یه روزی پیر میشیم‌...نه چهره‌ای که الان داریم برامون می‌مونه نه این بر و بازو‌ و هیکلی‌ که احیاناً به هم زدیم!☝️اون روزی که این سرمایه‌ها از دست بره، دیگه فقط خاطره‌هایی که باهاشون‌ ساختیم مهمه‌...👈 اینکه‌ هیکل و قیافه و از همه مهم‌تر دلمون رو برای چی گذاشتیم وسط ؟؟❌برای رابطه‌های نادرست؟❌برای آدمای نادرست؟❌برای کارای‌ نادرست؟چند ثانیه خودِ پیر‌ و از رنگ و رو افتاده‌‌مون رو تصور‌ کنیم؛ چی از دست دادیم تو این‌ سال‌ها...؟؟ درست زندگی کنیم،همونطور که خدا ازمون خواسته...

سلام مامانای عزیز من یه مدل شورت دکمه ای میدوزم که میتونه جایگزین پوشک بشه داخلش پوشک قدیمی ها رو میذاری و هر ۴ ساعت عوضش میکنی البته شاید بگی شورت دکمه ای تو بازار هم هست ولی من یه مدل خونگی خیییییلی با کیفیت دوختم اصلا داخلش مشما نداره یه مدل پارچه ضد آب و یک لایه پارچه شمعی هم مدل تابستانه و خنک داره هم مدل های زمستانه که یک لایه نازک پشم شیشه خورده عکس و فیلمش رو میذارم خودت ببین راستی میدونم اولین چیزی که میپرسی قیمته ۲۰ و ۲۵ تومن  با ۴ تا دونش پول یه بسته پوشک رو میدی و چندییین ماه از خرید پوشک های گرون بی نیاز میشی بیا پیجم تست ضد آب بودنش هم هست

https://www.instagram.com/p/BpeRrUPgH9Q/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=1aofsljm

2706