2733
2739
عنوان

فرزند سوم

| مشاهده متن کامل بحث + 3485 بازدید | 60 پست
آخه یدونه هم همه وقتت رو میگیره همش باید باهاش بازی کنی و وقتت رو بهش اختصاص بدی

پرستار خدا نگیره من سرکار میرم و اون یکدونه هم چون نمیشه نباشه😂😂من خیلی خود عزیزم 

خدا جونم عاشقتمممم💗💗💗بهترین هارو بهم دادی 🤩🤩🤩ممنونم برای همه چیزهایی که لایقشون حتی نبودم اما بهم دادی 💜

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزیزم به اینم دقت کن در زمان جنگ خیلی ها زیاد بچه اوردن والان بیشترین نرخ بیکاری تو بچه های دهه ۶۰ هست میدونی هرکاری باید با توجه به عواقب اسنده اش انجام داد

خدا جونم عاشقتمممم💗💗💗بهترین هارو بهم دادی 🤩🤩🤩ممنونم برای همه چیزهایی که لایقشون حتی نبودم اما بهم دادی 💜
2738

بخدا بچه آوردن دیگه تو این مملکت اشتباس

گناه دارن اون بچه ها یه روز یقه تونو میگیرن میگن چرا منو به دنیا آوردی چیه این

دنیای لعنتی آخه؟

بعدشم همین الان رابطه ها خیلی کمرنگ شده توقع دارین ۲۰ سال دیگه بچه هاتون همدیگرو ببینن؟

هزینه ها هم که فقط پوشک و لباسش نیست پس آینده ش چی؟؟؟

خب شما دوست خوبی نداشتین دلیل نمیشه همه همینطوری باشن    

کلیتش این هست 

کلا دوست قید و بند نداره

اما خواهر و برادر قید وبند دارن و محبت دارن

شهید تهرانی مقدم : “فقط انسان های ضعیف به اندازه ی امکاناتشان کار میکنند”

آره بیار 

👶👶😍

خواهرم دنیا بی تو چقدر خالیست 🖤 #یه_نصیحت‌_دوستانه‌🤔 می‌دونی رفیق؛حقیقتش‌ اینه که هممون‌ یه روزی پیر میشیم‌...نه چهره‌ای که الان داریم برامون می‌مونه نه این بر و بازو‌ و هیکلی‌ که احیاناً به هم زدیم!☝️اون روزی که این سرمایه‌ها از دست بره، دیگه فقط خاطره‌هایی که باهاشون‌ ساختیم مهمه‌...👈 اینکه‌ هیکل و قیافه و از همه مهم‌تر دلمون رو برای چی گذاشتیم وسط ؟؟❌برای رابطه‌های نادرست؟❌برای آدمای نادرست؟❌برای کارای‌ نادرست؟چند ثانیه خودِ پیر‌ و از رنگ و رو افتاده‌‌مون رو تصور‌ کنیم؛ چی از دست دادیم تو این‌ سال‌ها...؟؟ درست زندگی کنیم،همونطور که خدا ازمون خواسته...

تورو خدا اینکارو نکن تو این اوضاع.

مثلا خودمون که عمه و عمو داشتیم چقد بدردمون خوردن خدایی 

بچهای امروز بیشتر دوست دارن از لحاظ مالی فراهم باشن 

بیشتر درمورد تصمیمت فک کن

تو ماهی و من ماهی این برکه کاشی.... اندوه بزرگیست زمانی که نباشی😔
منم سه تا بچه دارم ...عزیزم واقعا سخته ..من اصلا ادم تنبلی نیستم .ولی واقعا کارای خونه تمومی نداره . ...

اره خیلی شرایط سختی داره نگهداری و تربیت ....اونم بچه های این زمونه‌...با پاسخ های مامانای عزیز تا حدودی به این نتیجه رسیدم که فکرم اشتباهه....

کلیتش این هست  کلا دوست قید و بند نداره اما خواهر و برادر قید وبند دارن و محبت دارن

نه اینطور نیست. منم می خوای براتون صدها خواهر و برادر مثال بزنم که سایه همدیگه رو با تیر می زنن؟!  

چه خبرتونه؟ چه خبرررتوونه؟    
2706