2737
2734
عنوان

فرزند سوم

| مشاهده متن کامل بحث + 3485 بازدید | 60 پست

منم دومی رو باردارم ولی فعلا که به سومی فکرنمیکنم...البته بچه ی زیاد دوست دارم 3/4تا ولی خب بااین اوضاع گرونی سخته واقعاااا

💜خدابامن است💜خوشحال میشم مهمون پیجم باشی😍    sheri.life_style 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببین من دو تا خواهر دارم ولی تنهام لزوما تعداد بالای فرزندان باعث نمیشه که در آینده تنها نباشن. ضمن ...

چرا تنهایی؟ بلخره با خواهر هات تلفن میکنی رفت و آمد میکنی . در همین حد دیگه

شهید تهرانی مقدم : “فقط انسان های ضعیف به اندازه ی امکاناتشان کار میکنند”
2728

بستگی به حقوق شوهرت . حوصله ی خودت و... داره 

به نظرم اگه توانایی مالیش رو داری بیار وگرنه در حق قبلی ها هم ظلم می کنی

هیچی درست نمیشه... مگه اینکه بخوای درستش کنی
چی بگم والا ببین حوصله شرایطش داری والا من یکی هم به زور میخوام چون اصلا حوصله بچه و.. ندارم وکلی از ...

آخه یدونه هم همه وقتت رو میگیره همش باید باهاش بازی کنی و وقتت رو بهش اختصاص بدی

چرا تنهایی؟ بلخره با خواهر هات تلفن میکنی رفت و آمد میکنی . در همین حد دیگه

این کارارو یک دوست خوب هم می تونه انجام بده تازه خیلی بهتر

دوست خوب، خواهر و برادریه که خودمون انتخابش می کنیم   

چه خبرتونه؟ چه خبرررتوونه؟    
2740

نه بیکاری جنست که تکمیله اومدیم دوقلو نشد اونوقت دختر بشه پسرت ناراحت میشه پسر بشه دخترت ناراحت میشه بعدم مگه همه چی به پوله.خودت شکسته میشی پیر میشی اندامت بهم میخوره .مهم نیست اینا 😕

اگر بنیه بدنی وجسمی خوبی داری، واگر از نطر مالی به مشکل برنمیخوری منظورم تهیه پوشک وشیر خشک نیست فکر ده پونزده سال آینده رو بکن با شرایط کارمندی، میتونی مادر کافی باشی، خوبه این کار، ولی خیلی هم نمیشه رو این دهه هشتاد نودی ها حساب کرد برای آینده، ما که پنجاه بودیم نتونستیم حق فرزندی رو خوب به جا بیاریم واز خواهر برادر به دلیل مشغله های زیاد ومهاجرت و... دور افتادیم ولی مهر ومحبت مون هست در سختی وشادی تنهاییم، این لچه های الان با مسولیت پذیری ضعیفی که دارن وسطح توقعات وخودمحوری بعید میدونم درآینده خیلی به کار هم بیان 

عزیزم ،ب نظر من دو تا کافیه اخه بچه ها در آینده هزینه هاشون واقعا بالاست ،مخارج دانشگاه جهیزیه و مراسم عروسی 

اینکه الان بیارید برا اینکه تنها نباشن در آینده اشتباه هست اخه مگه ماها چند تامون با خواهر برادرمون ارتباط نزدیکی داریم اغلب رفت و آمد هامون با دوستامونه 

این کارارو یک دوست خوب هم می تونه انجام بده تازه خیلی بهتر دوست خوب، خواهر و برادریه که خودمون انتخ ...

اصلا 

دوست دلسوز آدم نیست

من خودم یه دوست بیست و چند ساله داشتم ک به خاطر ی کاری که کردم و کاملا شخصی بود ناراحت شد و رفت که رفت. تازه فکر می کردم دوست خوبیه و با اخلاقه

2706