2733
2734
سیاه دونه سالم باشه خودتون زیر دندون نیم کوب کنید در فضای بیرون از یخچال هم خرال نمیشع

درش بسته باشه باید؟ممنون از راهنماییهات گلم حاجت رواشی ایشالا

فقط 30 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم من 31 سالمه و 5 ساله پیش از بس که پریودام قطع می شد و نامنظم بود و بهم ال دی و پروژسترون میدادن تمام صورتم جوش زد. دکترمو عوض کردم و بهم گفت که آزمایش بده و دادم اف اس اچ و ال اچ بسیار بالا بود . ذخیره تخمدانم دادم کمتر از یک دهم بود 5 سال پیش. از اون وقت یسره هر ماه با 25 تا قرص استروژن و 20 تا پروژسترون در ماه پریود میشم. خیلی هم داروهایی ب کمپلکس و ویتامین ای و مولتی ویتامین و ویتامین سی و کلسیم مصرف میکنم در ماه . چون میخوام بدنم قوی بشه و دکتر هم تاکید کرد مصرف کنم. حالا سوالم از شما اینه آیا یائسگی زودرس با شرایط من درمان داره ؟ ضمن اینکه من الان عقد هستم و همسرم هم به دلیل اینکه از ارتفاع افتاده و عمل کمر شده و کنترل ادرارش با سوند هست و ن ع و ظ هم نداره و فقط با قرص تادافیل میشه کمی د خ و ل داشت . برای من و همسرم راهی هست از نظر شما دوست خوبم؟

2731
سلام نه بودن دوستانی که تنبلی داشتن کیست که باعث بی نظمی هم میشدن قاعدتا ولی از دوسه ماه قب ...

سلام عزیزم اجرت با خدا 

خرما و سیاهدونه رو حتما باید تو روغن زیتون تفت بدیم؟؟؟من تنبلی دارم اولین بارداریمو با آی یو آی حامله شدم الان قصد دارم دومی رو بیارم

خواهش میکنم اگه توصیه ای داری بگی

انشالله هر حاجتی داری خدا بهت بده

راستی یکسالم هست پریودم حجمش بشدت کم شده از 5 روز شده دو روز...

جز ❤عشق ❤جهان نکته ی ارزنده ندارد.........اللهم صل علی محمدوآل محمد وعجل فرجهم...

واسه نازایی بدون علتم راهکار داری ،سه ساله منتظرم ،همممه نوع ازمایش ،سونو،عکس رنگی ،...انجام دادم اخرش گفتن مشکلی نداری راهحلت یا صبر یاای یو ای ...

یا امام رضا منتظر نگاه مهربونت هستم ،دستمو بگیر  
واسه نازایی بدون علتم راهکار داری ،سه ساله منتظرم ،همممه نوع ازمایش ،سونو،عکس رنگی ،...انجام دادم اخ ...

همین دوسین رو بخور بعضی وقتا رحم  سرده نطفه رو قبول نمی کنه 

اللهم عجل لولیک الفرج (اللهم صل علی محمد و آل محمد)

2738
شما همون دوست خواهرت رو بدید دست من اگه باردار نشد بامن من تو این چهارسال بیش از ۶۰۰ تا حاملخ ...

منم قمم میشه حضوری بیام پیشت؟

جز ❤عشق ❤جهان نکته ی ارزنده ندارد.........اللهم صل علی محمدوآل محمد وعجل فرجهم...
شما همون دوست خواهرت رو بدید دست من اگه باردار نشد بامن من تو این چهارسال بیش از ۶۰۰ تا حاملخ ...

ترنم جان من قمم تازه یه نسخه رفتم پیش سودابه بیوس

شما تائیدش میکنی ؟؟؟

سلام عزیزم اجرت با خدا  خرما و سیاهدونه رو حتما باید تو روغن زیتون تفت بدیم؟؟؟من تنبلی دارم او ...

ترنممن اینو جواب بده😢😢😢😢😢😢

ببخشید من طرز استفاده جوش شیرینو متوجه نشدم،

باید انگشتمون که آغشته به جوش شیرینه ببریم داخل دهانه رحم یا بمالیم سطح بیرونی واژن؟

میدونی اگر شنونده غیبت باشیم هفتاد برابر غیبت کننده گناه کردیم؟!! آره وحشتناکه!! دلیل بیشتر بودن گناه شنونده اینه که به غیبت کننده این جرات رو میده که بازم کارشو تکرار کنه. بیا از همین الان تلاش کنیم اجازه ندیم جایی که حضور داریم این گناه بزرگ اتفاق بیفته.  اولین قدم در برابر غیبت اینه که اصلا اجازه ندیم غیبت صورت بگیره، دوم اینکه اگر اتفاق افتاد ردّ غیبت کنیم،  یعنی از کسی که غیبتش شده دفاع کنیم. حدیث از پیامبر (ص) هست که گفتند کسی که بر برادر مسلمانش منت بگذارد و در برابر غیبتی که از او در مجلسی شنیده دفاع کند خداوند هزار در از شر و بدی را از او در دنیا و آخرت باز می گرداند و اگر دفاع نکند در حالی که قادر بر دفاع است هفتاد برابر گناه غیبت کننده بر او است. حالا سوال پیش میاد که چجوری دفاع کنیم؟ اگر از ویژگیهای ظاهری اون شخص غیبت شد که مثلا چهره ش فلانه ، بگیم اینا که عیب نیست ،عیب اینه که انسان از انسانیت به دور باشه یا گرفتار گناه باشه. اگه از خصوصیات اخلاقی اون شخص غیبت شد که مثلا حسوده یا خسیسه، اینجا سعی کنیم این ویژگی اون شخص رو توجیه کنیم و مثلا بگیم  اینطور نبوده و شاید منظورش این نبوده و صحبتایی مثل این رو بگیم و اگر اون خصیصه قابل توجیه نبود بگیم به هر حال هر آدمی گرفتار خطا میشه، کیه که خطا نداشته باشه ! یا این احتمال رو مطرح کنیم شاید به طور غیرعمد اون رفتار نادرست ازش سر زده. و اگر دفاع مقدور نبود بحث رو عوض کنیم و یا محل و مجلس غیبت رو ترک کنیم، و اگر ترک محل مقدور نبود باید به شکلی مثل بی اعتنایی یا تغییر رفتار نسبت به غیبت کننده نارضایتی خودمون رو نسبت به این عمل نشون بدیم. امام علی (ع) در این زمینه میفرمایند؛ پایینترین حد نهی از منکر و انکار عمل اهل گناه این است که با چهره ای در هم کشیده و ناراضی از عمل آنها با آنها برخورد کرد. و در آخر برای کسی که غیبتشو شنیدیم صلوات بفرستیم یا آیةالکرسی بخونیم یا واسش دعا و استغفار بگیم یا به نیابتش صدقه بدیم...اینجوری حداقل سعی خودمون رو کردیم قدم خیری برای اون شخص برداریم و در حد توان برای گناهی که ناخواسته درگیرش شدیم کاری رو به عنوان جبران انجام داده باشیم...
2706