2733
2734
من زیاد نمیام نی نی سایت  عزیزم  چطوری برم خصوص چی بفرستم براش؟؟ میشه راهنمایی کنی لطف میک ...

رو عکس پروفایل مدیر بزن دعوت به دوستیش رو بزن بعد اونم قبول میکنه بهش پیام بده شماره ت رو براش بفرست 😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

زری خانوم کمکم کن تو رو خدا شوهرم واریکوسل داره زیر شکمش و پای چپش هم درد میکنه نوبت گرفته ایم برای ...

عزیزم دستور صفحه اول رو دقیق بخون انجام بده هم خودو هم شوهرت انشاالله نتیجه میگیری

2731
2740
عزیزم دستور صفحه اول رو دقیق بخون انجام بده هم خودو هم شوهرت انشاالله نتیجه میگیری

دستور رو خاندم عزیزم جز خرما و سیاهدانه که باید هر دو بخوریم ، عسل و سیاهدانه صبح ناشتا و هر روز یه پیاز خام این دو تا رو هم شوهرم بخوره؟

*برای باردار شدن و تنظیم پریود:*👇👇👇 هسته خرما رو دربیارید. خرما رو بذارید تو ماهیتابه با ...

سلام خانمی برای افزایش ذخیره تخمک هم چیزی هست؟ میخوام ای وی اف کنم دکتره گفته ذخیره تخمک پایین هست نتیجه نمیگیری

2706