2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چراسیاه دانه رو نکوبیم؟من میکوبم سریع باعسل مخلوط میکنم درضمن من تنبلی تخمدان تیروویید کم کار و پری ...

خواصش کم میشه عزیزم درسته با دندون باز شه بهتره ولی روش شما هم غلط نیست 

برا تیروئید اول قرصتو قطع کن بعد ناشتا دوسین و ماساژ تیروئید با روغن سیاه دونه ک البته مهم دوسین 

تنبلی اصلا مشکل خاصی نیست برطرف میشه با دستور زری خانم 

خواستی بیا گروه 

سلام من تازه این تاپیک رو دیدم چکارا کنم خیلی وقته منتظرم

بانمک بودن با بی‌شعور بودن فرق داره ...رُک بودن با بی‌ادبی فرق داره، اجتماعی بودن با پررویی و چَتر بودن فرق داره،زرنگ بودن با "سر دیگران کلاه گذاشتن" فرق داره ....و مشکلات ما دقیقا از آنجایی شروع شد که این تفاوت‌ها را درک نکردیم!
2728
عزیزم صفحه اول رو بخون دقیق انجام بده هم خودت هم همسرت فقط هم بیبی چک بزن آزمایش نده خواستی هم بیا ...

گروه چجوری بیام

بانمک بودن با بی‌شعور بودن فرق داره ...رُک بودن با بی‌ادبی فرق داره، اجتماعی بودن با پررویی و چَتر بودن فرق داره،زرنگ بودن با "سر دیگران کلاه گذاشتن" فرق داره ....و مشکلات ما دقیقا از آنجایی شروع شد که این تفاوت‌ها را درک نکردیم!
سلام ازمایش ک ندادی ؟؟ ای وای شما ک باردار شدی بیا تو گروه با خودش حرف بزن  ازمایش میندازه رو ...

سلام دوست عزیز . منم اقدامی هستم . میخواستم توی گروه واتساپ عضو بشم .ممنون میشم  اددم کنی 🌹

🌹�ربِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹
2740
خانمایی که‌حامله میشن به هیچ‌وجه یدو فولیک‌نخورن ۹۰ درصد باعث ایست قلبی   توقف رشد ...

سلام دوست عزیز . منم اقدامی هستم . میخواستم توی گروه واتساپ عضو بشم .ممنون میشم  اددم کنی 🌹

🌹�ربِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹
ازمایش خون‌دادی؟ مگه نمیگم‌تست میزنید دیگه ازمایش خون‌ندید‌میوفتید رو خونرریزی وقتی حرف ب ...

سلام گلم.

من ی سقط اجباری تو چهارماه و نیم داشتم(فولیک نمیخوردم اما با لتروزول باردارشده بودم)الان میخوام اقدام کنم.دلم میخواد دوقلو داشته باشم.داروهایی ک میخورم میگم بی زحمت راهنمایی کنید کدوم رو ادامه بدم کدوم رو قطع کن یا اگه چیزِ دیگه ای هست اضافه کنم.

صب ناشتا خودم وهمسرم ی ق چ عسل با7عددسیاهدانه(عسلم ژل رویال طبیعی قاطیشه)

یکعدد قرص ویتاگنوس صب و یکی شب.

حلوای سویق جو و گندم روزی دو ق غ

دمنوش برگ سنجد روزی 3لیوان

پودربرگ سنجد روزی6 ق چ 

اسید فولیک 5 شبی یکعدد(دعوام نکن.اول نخوردم بهم گفتن قبلی رو چون نخوردی رشدش متوقف شده)

باه زنان شبی یک ق چ

بادکش تخمدان یک شب در میون همراه با ماساژبا روغن سیاهدانه.

بزرگترین آرزوم استخدام شدن تو آموزش وپرورشِ.دلم خیلی ب درد میاد وقتی ی عده نادون میگن اینهمه درس خوندی ک حالا کهنه بشوری؟واسه رسیدن ب بزرگترین آرزوم نیازمند دعای شمام.پس واسم خواهری کنید و هر جور میدونید دعاکنید.شایدبا نفس حق شما من ب خواستم رسیدم.
بله درخواست دادم قبول کنید 

لطفا منم عضو کنید.

بزرگترین آرزوم استخدام شدن تو آموزش وپرورشِ.دلم خیلی ب درد میاد وقتی ی عده نادون میگن اینهمه درس خوندی ک حالا کهنه بشوری؟واسه رسیدن ب بزرگترین آرزوم نیازمند دعای شمام.پس واسم خواهری کنید و هر جور میدونید دعاکنید.شایدبا نفس حق شما من ب خواستم رسیدم.
اگه خواستی درخواست دوستی بده با شماره واتساپ 

گلم درخواست شمارو قبول کردم اما بلدنیستم چطوری درخواست دوستی بدم و شماره

*برای باردار شدن و تنظیم پریود:*👇👇👇 هسته خرما رو دربیارید. خرما رو بذارید تو ماهیتابه با ...

من انجام دادم باردار شدم با سیاه دانه و خرما دوماه خوردیم😁

سلام دوستان نی نی یار زحمت کشید منو ترکوند منم با کاربری جدیدم اومدم چون دلم تنگ شده بود نمیدونستم جواب بعضيارو ندم برگشتم😊😊😊
2706