2733
2734
@رضوان_گلی    تو واتساپ هم گروه داره بگی ادت میکنه

سلام عزیزم اگر شما تو گروهشون هستین بهشون بگین مارو هم ادد کنن یا شما اطلاعات گروه واتساپشون رو اینجا بذارین که بقیه هم عضو بشن.چون سرشون شلوغه و خیلی دیر جواب میدن

منک یبار این دستور رو انجام دادم حامله شدم ولی طولی نکشید سقط شد نمیدونم چرا. بتام بالا نرفت

ببخشید شما چند ماه از این دستور استفاده کرده بودین و باردار شدین؟ و اینکه مشکل چسبندگی لوله نداشتین؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم برانازایی مردان بایدچیکارکردمیشه کمکم کنی ممنون

به منم بگین

هرگز تسلیم نشوید معجزه ها هر روز رخ می دهند شاید فردا روز شما باشد😍خدا رو شکر مامان شدم😍 خدایا دختر خوشگلمو سالم بغل بگیریم 😍
2731
دوسین ناشتا میخورم بعد این خرما و سیاهدانه رو کی بخوریم؟از چندم سیکل تا چندم؟منم عفونت دست از سرم بر ...

عزیزم آخرین تاپیکمو یه سر بهش بزن انشاالله کمکت کنه

*برای باردار شدن و تنظیم پریود:*👇👇👇 هسته خرما رو دربیارید. خرما رو بذارید تو ماهیتابه با ...

عزیزم سیاه دونه رو اسیاب نکنیم اقا هم بخوره یعنی سیاه دونه سالم ؟؟؟با خرما ؟؟

هیچ تعهدی نمیتونه آدمها رو کنار هم نگهداره مگر این که دلشون به بودن باشه 
2738

سلام زری جون میشه لطفا جوابمو بدی همسر من برگشت رتروگراد داره درمانی هم هست براش تورو خدا جوابمو بده خیلی نیازش دارم

معجزخدام معلوم نشد چراکاربریمو ترکوندن 😡ﻗﻮﯾﺘﺮﯾﻦ ﺍﺩﻡ ﺩﻧﯿﺎ " ﺩﺧﺘﺮ ﺍﯾﺮﺍنیه" ﮐﻪ ﺑﺎ ﻭﺟﻮﺩ دیدن یا شنیدن ﺗﺠﺎﻭﺯ ﻓﺮﺩﻱ ﻭ ﮔﺮﻭﻫﻲ ﻭ ﺍﺳﻴﺪ ﭘﺎﺷﻲ ﻭ ﮔﺸﺖ ﺍﺭﺷﺎﺩ …!! ﻭ ﻣﺰﺍﺣﻤﻬﺎﻯ ﺧﻴﺎﺑﻮﻧﻲ و فشارهای خانوادگی و نامردی ها و هزار جور ترس و وحشت اجتماعی …!! و ﺯﻭﺭ ﮔﻴﺮﻱ …!! و ﻗﺘﻞ…!! ﻭ ﻫﺰﺍﺭ ﺧﻄﺮ ﺩﻳﮕﻪ …!! ﻫﻨﻮﺯﻡ که هنوزه ﺗﻮ ﺍﻳﻦ ﻣﻤﻠﮑﺖ ﺩﺭﺱ ﻣﻴﺨﻮﻧﻪ …!! ﻭﺭﺯﺵ ﻣﻴﮑﻨﻪ …!! ﺭﺍﻧﻨﺪﮔﻰ ﻣﻴﮑﻨﻪ …!! ﮐﺎﺭ ﻣﻴﮑﻨﻪ …!! دوست میشه …!! ﻋﺎﺷﻖ ﻣﻴﺸﻪ …!! ﺍﻋﺘﻤﺎﺩ ﻣﻴﮑﻨﻪ …!! خواهری میکنه…!! دلسوزی میکنه …!! ﻣﺎﺩﺭ ﻣﻴﺸﻪ …!! ﻭ سعی میکنه که با تمام وجودش به فرزندش یاد بده که: * ﺁﺩﻡ !* ﺑﺎﺷﻪ ولی باز هم … هیس دختر ها فریاد نمی زنند… سلامتی همه دخترای دلپاک و با شرف
آره خیلی بفکر درمانی بودم وسواس فکری اختیاری نیست غیر ارادیه وسواس شدید قابل کنترل نیست که بشه با کل ...

سلام عزیزم وسواس فکری از  سودای خیلی زیاد میاد باید تعدیل مزاج کنی

مصرف سبزیجات رو تا حد زیادی بالا ببر و بادمجان عدس سویا استفاده نکن تا مدت زیادی 

من خیلی جواب گرفتم

فقط 4 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سه ساله آنلاین نشدم تازه برگشتم😂