2737
2739
سلام ممنون عزیزم شما قرص هرچی میخورید رو قطع کنید فعلا صبح ناشتا عسل سیاه دونه بخو ...

ممنونم عزیزم...لطف کردین...متاسفانه سونوهامو ندارم...فقط ازمایش تیروییدم هست ک۶/۵ هست

شنیدمت ک نظر میکنی ب حال ضعیفان...تبم گرفت و دلم خوش ب انتظار عیادت..اللهم عجل لولیک الفرج

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من نظری راجع به طب سنتی ندارم.فقط به دوستانی که کم کاری تیروئید دارن توصیه میکنم قرصشونو قطع نکنن.(خودمم کم کاری تیروئید دارم)

اول اینکه شناخته شده ترین و بهترین درمانی که تو کل جهان وجود داره همین قرص لووکسینه.دوم اینکه تا حالا تاثیر مواد غذایی روی کم کاری تیروئید مشخص نشده و اصلا رژیم خاصی برای کم کاری تیروئید وجود نداره.(یه توصیه هایی هست)

خانمایی که قصد بارداری دارن و کم کاری تیروئید دارن اگه دارو مصرف نکنن روی مغز جنین تاثیر داره،کدوم یک از ما حاضره این ریسک رو در حق بچه ش بکنه؟همینطور اسید فولیک.خوردن اسید فولیک جز الزامات قبل از بارداری هست.

2731

[QUOTE=73088800]من نظری راجع به طب سنتی ندارم.فقط به دوستانی که کم کاری تیروئید دارن توصیه میکنم قرصشونو قطع نکنن.(خ ...[/QUOT

برا شما که اعتقادی به اولین‌طب دنیا ندارید بله عادیه 

ولی من انواع و اقسام بیمارها داشتم

که چندین سال قرص میخوردن

نه تنها حامله میشدن و نه تنها اینکه مشکل تیروییدشون‌حل شه بدتر و بدتر شدن

ولی با قطع قرص و مصرف دوسین

درمان قطعی شدن

و باردار شدن و بارداریهای خوب 

مثلا یه خانم بود چندین سقط داشت چهار سال قرص تیرویید میخورد بدنش داغون شده بود از  قرص

بعد قطع   بعد ۴ سال باردار شد اونم چه بارداری سه قلو

این  یه مورد از مواردیه که گفتم

من هیچ اعتقادی به داروهای شمیایی ندارم

از وقتی که این داروها اومده از وقتی که این فولیک اسید و اهن قبل بارداری اومده نازایی اومده

اینا همش یه مشت مواد شیمیایی هست میکنن تو حلق مردم

چرا تو کشورای پیشرفته مثل امریکا و انگلیس و استرالیا قرصای مکمل نمیدن

چرا رو تغذیه تاکید دارن

ولی همین اسراییل و امریکا به دکترای ما دیگته میکنن اره ویتامین رو باید خورد قبل بارداری باید به نوزاده قطرهای مکمل داد

دایی من استرالیاست

اونجا اصلا مکما نمیدن به بچه ها

قرصا مکمل قبل باردار ندارن که

زمانای قدیم مردم میترسیدن دارو شمیایی بخورن

تو هر شهر تک و توک نازا مریضی بد بود

اما الان همه جا تو هرشهر نصف مردم بیشتر مریضن داغونن

سرطانها عفونتای مزمن سکته های ناگهانی مشکلات حاد کبدی و کلیوی

و.....

2740
[QUOTE=73088800]من نظری راجع به طب سنتی ندارم.فقط به دوستانی که کم کاری تیروئید دارن توصیه میکنم قرص ...

هر اول بودنی به معنای بهتر بودن نیست.دنیا پیشرفت کرده.اگه قرار بود مثل اجدادمون فکر و رفتار کنیم الان باید تو غار زندگی می کردیم.

فقط اینو بدون که مسئولیت تمام کسایی که به حرف شما لووکسین یا هر قرص ضروری دیگه رو قطع می کنن با شماست.اگه یه درصد هم اشتباه کنی باید به خدا جواب بدی مخصوصا اینکه احتمالا مذهبی هم هستین.

شما سه سال تحقیق کردین(که البته در صحت منابعتونم شک هست) ولی پزشکی حاصل مطالعه ی هزاران دانشمند و در طی صدها ساله.راستی من طب سنتی رو رد نکردم گفتم نظری ندارم ولی الان میگم نهایتا به درد پیشگیری میخوره نه درمان.

هر اول بودنی به معنای بهتر بودن نیست.دنیا پیشرفت کرده.اگه قرار بود مثل اجدادمون فکر و رفتار کنیم الا ...

احادیث و روایات و قران ما پر از اموزه های پزشکی هست که اگه مو به مو انجام بدیم نیازی بع دکتر رفتن نیس

وقتی پیامبر خدا از طرف خدا گفته به بنده ها بگو سیاه دونه درمان هر بیماری در هز زمانه

علم الان داره علمی که خدا هزاران سال پیش تو قران گفته رو ثابت میکنه

اکثر دانشمندا حتی دانشمندان غیر مسلمان از به جنبه های  علمی ک تو قران و ایات قران اشاره شده ایمان دارن

پس از نظر شما علم خدا ناقص و علم بنده های خدا کامله

پیشرفت علم به معنی نقص علم قبلی نیس

اگه اینجور بود امریکا و انگلیس نباید معتقد به طب سنتی میبودن

دصورتیکه درصد اعمال طب سنتی تو اون کشورا بیشتره

اونا فقط به ایران القا میکنن داروها شیمیایی امت خودشون اول با طب سنتی

سه سال تجربه و تحقیق عینی خیلی بهتر از اینکه برم دانشگاه درس بخونم با تقلب و نمره اوردن بشم دکتر مطب بزنم

تو یک هشته ۴بچه تو اهواز کشته شدن

بخاطر چندتا دارو

اگع همون بچه بخاطر یه سرماخوردگی ساده خانوادشون یه دوتا جوشونده میدادن بشون الان بچه هاشون کنارشون بودن

دکترای الان فقط فکر جیبشونن یه درصدم فکر بیمار نیستن

طرف وضعیتش حاده میخواد چک بده برا عمل راضی نمیشن باید پول نقد همین الان تا عمل شه

انقد داشتم مواردی گفتن حاملگیتتن پوچه به اسزار من نگه داشتن و پوچ نبوده

الان دکترا فقط علمی ناقصی کع امریکل و اسراییل دیکتع کرده دارن میکنن تو مخ دکترا برا نسل کشی

با پیشرفت علم قاعدتا باید مریضیها کمتر بشه

چرا امار سرطان و انومالیها زیاد شده

چرا امار بیماریها ناشناخته سیر صعودی داره

پ این پیشرفت علم چرا کارب نمیکنه

علم مدرن کلی کامل نیی

بعدش تو روایات داریم بر بیماری صبر کنید مگر بیماری به شدت روی بدن غالب شد

ولی ما یه سرماخوردیگ میکنیم میپریم دکتر هزارتا قرص و دارو

بدتر میشیم دوهفته طول میکشه و اخرش این کلیه و کبد بخاطر دفع اون دارو انقد به زحمت میوفته 

داغون میشه

بعدش اولم کسی نبوده که باقطع قرص داغون بشه

چون قرص نه تنها نجات دهنده نیست بلکه فقط داغون میکنه

بعدش براچی گردن من دارم توصیه های طب سنتی میدم که هزاران پیش خود خدا از طریق پیامبر و اهل بیتش به مردم رسونده

بعدش اگه به این بود الان همه دکترا باید برن جهنم چون عوارض استفاده کرد دارو هزاران برابر دارو شیمیایی هست  

مخصوصا متخصصان‌زنان که‌همه از دم دارو‌هورمونی میدن و نه تنها باعث پیشرقت‌تخمدان و رحم نمیشه بلکه فقط باعث کیست های پی درپی  تنبلی میشه

الان‌هرکی‌پاش به مطب‌دکتر زنان وا شده بلا استثنا دچار تنبلی و کیست شده بی برو برگشت

علم‌خدا کامله که هنوز هنوز دانشمندا دارن علم قران رو تجزیه تحلیل میکنن نه علم چهارتا ادم‌عادی که فقط قسمت کوچیکی از علم خدا هم نیس

سلام روزت بخیر  ممنون از ت تاپیک برای من مفید بود. خانومی در مورد التهاب مفاصل مشکوک به ارتری ...

حجامت بسیار مفید

حجامت عام حجامت دست و پا

روغن های رزماری سیاه دونه کنجد زیتون اصل باشن 

ترکیب کنید روزی یک‌الی دو مرتب خیلی خوب ماساژ بدید

اصلا نزارید سردتون بشه

یکی‌از عاملای اصلی التهاب و درد مفاصل غلبه ی سردی بر بدن هست

حتما بعد از حمام اخر سر هم پاهاشون رو از زانو به پایین با اب سرد بشورید تا سوادیی که رفته تو بدن دوبار برگرده ت  پا

گل گاو زبون و سیاه دونه و عناب بجوشون بخور هفته ای سه چهار بار 

اگه ازدواج کردید و بچه نمی خواید چون دارید سیاه دونه میخورید یه مقدار تو نزدیکی بهتر محافظت  کنید

چون به شدت رحم رو گیرا  میکنه

با لبنیات یا هرسردی که میخورید حتما حتما مصلح هم مصرف کنید

مثلا با شیر عسل

با ماست پونه یا نعناع و....

بسیار از راهنمای ت ممنونم 

بله طبع سرد و مرطوب دارن

و متاهل هم هستند ولی درد زانو درد مفصل با سن کم شون دارن، البته اضافه وزن هم دارند.

البته دکتر براشون دارو نوشتن و گفتن تا همیشه باید هرروز دارو بخورن، 24سالشه.بیماری رو روماتوئید آرتریت تشخیص دادن،ولی چیزی که اذیتشون میکنه دردهای مفصلی مخصوصا نیم روز اول روزه.

2706